Запорізька міліція не пускає до Києва автобуси з людьми

У Запорізькій області міліція не пустила автобуси з людьми до Києва на святкування 21-ї річниці незалежності України, повідомив народний депутат з фракції БЮТ Валерій Крайній.

Про це повідомили в прес-службі Батьківщини.

За його словами, 23 серпня о 21:00 представники Об’єднаної опозиції Батьківщина Запорізької області мали намір виїхати до Києва на святкування Дня Незалежності.

Однак, за словами політика, міліція зупинила автобуси з людьми та не пустила їх до Києва на святкування 21-ї річниці незалежності України. “Коли люди почали сідати в автобуси, підійшли працівники ДАІ та сказали, що автобус не буде випущений за межі Запорізької області”, – сказав Крайній.

Крім того, за словами депутата, була попереджена компанія автоперевізника, що в разі, якщо автобус з людьми виїде за межі Запорізької області – у компанії відберуть ліцензію. “Представники ДАІ в приватних бесідах розповідають, що якщо автобуси таки виїдуть за межі області то по всіх постах: Дніпропетровськ, Полтава і до Києва все одно вас зупинять і нікуди ви не поїдете”, – зазначив депутат.

У цій ситуації опозиціонери прийняли рішення збиратися мобільними групами і виїжджати до Києва автомобілями.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня Україна відзначає 21-шу річницю незалежності. Як повідомлялося, Батьківщина, УДАР і Свобода вирішили провести свято разом. Як і в минулому році, головним заходом буде піший марш по вулиці Володимирській. На відміну від минулорічного ходи, цього разу колона рухатиметься від Михайлівської площі до пам’ятника Шевченку, біля якого відбудеться мітинг.

Джерело

1 Comment

  1. Чим більше спротиву з їхнего боку,тим більше в відповідь радикальних дій! Слпава незалежній УКРАЇНІ!!!!

Los comentarios están cerrados.