Запорізька міліція не пускає до Києва автобуси з людьми

У Запорізькій області міліція не пустила автобуси з людьми до Києва на святкування 21-ї річниці незалежності України, повідомив народний депутат з фракції БЮТ Валерій Крайній.

Про це повідомили в прес-службі Батьківщини.

За його словами, 23 серпня о 21:00 представники Об’єднаної опозиції Батьківщина Запорізької області мали намір виїхати до Києва на святкування Дня Незалежності.

Однак, за словами політика, міліція зупинила автобуси з людьми та не пустила їх до Києва на святкування 21-ї річниці незалежності України. “Коли люди почали сідати в автобуси, підійшли працівники ДАІ та сказали, що автобус не буде випущений за межі Запорізької області”, – сказав Крайній.

Крім того, за словами депутата, була попереджена компанія автоперевізника, що в разі, якщо автобус з людьми виїде за межі Запорізької області – у компанії відберуть ліцензію. “Представники ДАІ в приватних бесідах розповідають, що якщо автобуси таки виїдуть за межі області то по всіх постах: Дніпропетровськ, Полтава і до Києва все одно вас зупинять і нікуди ви не поїдете”, – зазначив депутат.

У цій ситуації опозиціонери прийняли рішення збиратися мобільними групами і виїжджати до Києва автомобілями.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня Україна відзначає 21-шу річницю незалежності. Як повідомлялося, Батьківщина, УДАР і Свобода вирішили провести свято разом. Як і в минулому році, головним заходом буде піший марш по вулиці Володимирській. На відміну від минулорічного ходи, цього разу колона рухатиметься від Михайлівської площі до пам’ятника Шевченку, біля якого відбудеться мітинг.

Джерело

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

1 Comment on "Запорізька міліція не пускає до Києва автобуси з людьми"

  1. Чим більше спротиву з їхнего боку,тим більше в відповідь радикальних дій! Слпава незалежній УКРАЇНІ!!!!

Comments are closed.