Українські активісти в Римі: «Путін, руки геть від України!»

Вчора, 25 листопада, президент РФ Владімір Путін перебував із робочим візитом у Римі та Ватикані. Під час короткого візиту він мав аудієнцію у Папи Римського Франциска. Пізніше, як повідомляє його офіційний сайт, він зустрівся з президентом Італійської республікиДжорджо Наполитано.

На хвилі Євромайданів, що проходять в Україні та в усьому світі на знак незгоди з призупиненням процесу підготовки України до асоціації з ЄС,на площі перед Президентським палацом «Квірінале» на Путіна чекали активісти, що прийшли сюди для протесту проти економічного та політичного тиску Росії на Україну

5(2)

8(1)

Українських студентів підтримали грузинські активісти, які вийшли на площу із національним прапором.

6

«Путін, руки геть від України!», «Путін, не чіпай Україну!» – скандували сміливці під час проїзду дипломатичного кортежу. «Нас відтіснила поліція, але ми встигли дати інтерв’ю для італійського та українського телебачення. Та найважливіше: Ми впевнені, що наш протест не оминув увагу Путіна» – повідомляють активісти.

Маріанна Сороневич

www.gazetaukrainska.com

Acerca de Ярослав Сватко 331 Articles
Журналіст. Керував газетою «Шлях перемоги», яку ще у 1954 році заснував Степан Бандера. У 1995 році створив видавництво «Галицька видавнича спілка», яким керує донині. Написав кілька науково-популярних книжок на історичну тематику.