УМШ оголошує конкурсний набір до першої Школи миротворчої журналістики для Донецької області

12_1Українська миротворча школа оголошує конкурсний набір до школи миротворчої журналістики, яка відбудеться 15-18 вересня 2015 року у м. Святогірськ, Донецької області.

Метою школи є навчити аргументовано і професійно висвітлювати конфлікти різного типу журналістів Донецької області, які працюють у зоні безпосереднього збройного конфлікту чи прилеглих до нього територіях.

Програмою Школи передбачені 4 дні лекцій та інтерактивних тренінгів з конфліктології, соціології, історії, картографії конфлікту, соціо-нормативної культури, аналізу соціальних мереж, історичної пам’яті, та інших.  Передбачена також практична польова медіа робота.

Тренерами та лекторами  Школи є провідні спеціалісти України та Донеччини із соціології, конфліктології, журналістики, інформаційної війни, культурології, політології, історії, зокрема історії Донеччини. Можлива участь тренерів з країн ЄС.

До участі в школі запрошуються громадяни України, які:

  • є журналістами або медіа активістами і працюють на території Донецької області;
  • ТА вже мають досвід роботи у медіа – просторі (журналісти, блогери, медіа-активісти);
  • ТА зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну (у разі перерваного навчання – кошти за проїзд не компенсуються, до подальших практичних дій УМШ не залучаються).

Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.

Конкурсну анкету можна заповнити за посиланням:

https://goo.gl/KyDWsE

Анкети приймаються до 23:59  6 вересня 2015 року.

За додатковою інформацією звертатися:

Віталій Овчаренко
Регіональний менеджер УМШ по Донецькій області, ІЦ “Майдан Моніторинг”
+38 066 271 60 85
vitaliys007@gmail.org

Проводить Школу: Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» (Міжнародна громадська організація з правлінням в Україні) https://maidan.org.ua

——————–

Місія Української Миротворчої Школи: запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні.

Мета миротворчої освіти – управління конфліктами через підтримку формування і розвитку місцевих громад, яке передбачає низку взаємопов’язаних завдань:

  • підбір і навчання громадських активістів;
  • розробка програм і навчальних матеріалів, представлення і популяризація історій успіху. Розробка стандартів миротворчої освіти для представників ІГС і журналістів, та оволодіння необхідними компетенціями;
  • моніторинг і підтримка локальних ініціатив учасників освітнього процесу;
  • створення мережі миротворців для міжсекторального, міжрегіонального і міжнародного співробітництва.

Громадська миротворчість: комплекс заходів, спрямованих на запобігання і трансформацію насильницьких конфліктів інститутами громадянського суспільства.

Українська Миротворча Школа працює за підтримки Посольства Великої Британії В Україні.