Нинішня війна на Сході України це є ще, окрім всього іншого, війна поколінь.

Нинішня війна на Сході України це є ще, окрім всього іншого, війна поколінь.

Придивіться на світлину? Що ви бачите на фото?
^375F26221C8486469BB372CA6E8F8616C9D86693A51DC2CB91^pimgpsh_fullsize_distr

(Краща якість http://novosti.dn.ua/news/260639-v-luganske-proukraynskym-studentam-rasskazaly-o-fashyzme ).
Я бачу по лівій стороні стола сидять старі, полумаразматичні комуняки, які навішали, для підвищення своєї важливості купу залізяк. Подивіться на їхні обличчя. Що вони можуть розказати новому поколінню? Про український фашизм? Я вас перепрошую – у вік Інтернету нормальна людина в це не повірить. Про будівництво БАМу? І що нам з того? Про Олімпіаду 82? Так і що з того? У нас Євро-12 було. Що вони можуть молодим запропонувати? Карточка? Черги? Табори? Освоєніє “целіни”? Вони ненавидять наші селфі, вони не ненавидять наші короткі спідниці. Вони не навидять наші татухі. Вони звикли всього боятись і жити у власнозбудованому таборі.

По правій стороні сидить молодь. Яка виросла вже не в такому таборі як їхні навіть батьки. І точно вже не в такому таборі як старі навпроти них.

Та хочете, пенсіонери, жити в СРСР? То і живіть там, чого ви молодь в свій Совок тягнете? Дайте молоді нормально пожити. Дайте робити лукі, гуляти, робити що хочуть. Не пропахати всю молодість на “цєлінє”, а зробити власний вибір. А і якщо на “цєлінє” то щоб це йшло по каминг-ауту за власним бажанням, а не від разнарядкі райкома партії.

Якщо молодь не хоче бути схожою на нинішніх пенсіонерів їй терміново треба тікати з того табору під назвою ЛНР та ДНР. Буде тяжко, так, але у Києві, у Харкові, в Україні ви зможете зробити селфі і піти за вином після 23:00 і ніхто вас не буде вважати агентом і підвал вам не загрожуватиме.

Старі намагаються нас загнати в свій табір, але ми не вони, ми будемо боротись за свою свободу.

Віталій Овчаренко

A propos Віталій Овчаренко 449 Articles
Журналіст, громадський діяч, Донеччанин, ветеран російсько-української війни.

1 Commentaire

Les commentaires sont fermés.