Нинішня війна на Сході України це є ще, окрім всього іншого, війна поколінь.

Нинішня війна на Сході України це є ще, окрім всього іншого, війна поколінь.

Придивіться на світлину? Що ви бачите на фото?
^375F26221C8486469BB372CA6E8F8616C9D86693A51DC2CB91^pimgpsh_fullsize_distr

(Краща якість http://novosti.dn.ua/news/260639-v-luganske-proukraynskym-studentam-rasskazaly-o-fashyzme ).
Я бачу по лівій стороні стола сидять старі, полумаразматичні комуняки, які навішали, для підвищення своєї важливості купу залізяк. Подивіться на їхні обличчя. Що вони можуть розказати новому поколінню? Про український фашизм? Я вас перепрошую – у вік Інтернету нормальна людина в це не повірить. Про будівництво БАМу? І що нам з того? Про Олімпіаду 82? Так і що з того? У нас Євро-12 було. Що вони можуть молодим запропонувати? Карточка? Черги? Табори? Освоєніє “целіни”? Вони ненавидять наші селфі, вони не ненавидять наші короткі спідниці. Вони не навидять наші татухі. Вони звикли всього боятись і жити у власнозбудованому таборі.

По правій стороні сидить молодь. Яка виросла вже не в такому таборі як їхні навіть батьки. І точно вже не в такому таборі як старі навпроти них.

Та хочете, пенсіонери, жити в СРСР? То і живіть там, чого ви молодь в свій Совок тягнете? Дайте молоді нормально пожити. Дайте робити лукі, гуляти, робити що хочуть. Не пропахати всю молодість на “цєлінє”, а зробити власний вибір. А і якщо на “цєлінє” то щоб це йшло по каминг-ауту за власним бажанням, а не від разнарядкі райкома партії.

Якщо молодь не хоче бути схожою на нинішніх пенсіонерів їй терміново треба тікати з того табору під назвою ЛНР та ДНР. Буде тяжко, так, але у Києві, у Харкові, в Україні ви зможете зробити селфі і піти за вином після 23:00 і ніхто вас не буде вважати агентом і підвал вам не загрожуватиме.

Старі намагаються нас загнати в свій табір, але ми не вони, ми будемо боротись за свою свободу.

Віталій Овчаренко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Нинішня війна на Сході України це є ще, окрім всього іншого, війна поколінь."

  1. я бачу з ліва – совок. дедываевали.

Comments are closed.