Ігор Рассоха: “Сльот” регіоналів у Харкові: навіть не “шабаш”, а черговий цирк

От як харківські регіонали звітували щодо цього збіговиська:
“В субботу, 1 февраля, в харьковском Дворце спорта прошел экстренный Всеукраинский слет руководителей первичных партийных организаций ПАРТИИ РЕГИОНОВ.
На слет прибыло около 6000 человек в составе 20 делегаций представителей областных организаций ПАРТИИ РЕГИОНОВ со всех уголков Украины, народные депутаты, представители дипломатических кругов, Коммунистической партии Украины, около 50 общественных организаций и объединений.
– See more at: http://partyofregions.ua/news/52ed47a3c4ca420b770003eb#sthash.ll3DfAnV.dpuf”

По-перше, регіонали збрехали навіть із своєю кількістю: у Палаці спорту просто немає місць для такої кількості людей, він розрахований на 3500 місць (http://internet-bilet.ua/event-rooms/item.html?room_id=17). А тут 6000 делегатів + величезна купа гостей. Тобто збрехали мінімум вдвічі. А журналісти цю відстельну цифру перепостили. До того ж на фото добре видно, що зала не повна. Підозрюю, що її заповнили переважно якимись місцевими комунальниками і бюджетниками у якості “гостей”, як це звичайно роблять регіонали в Харкові.

Ну добре, для регіонала збрехати удвічі – це практично сказати правду. Але ж чому журналісти не задали пану Добкіну і К декілька простих питань:

1) Який статус цього зібрання згідно із статутом Партії регіонів? Це офіційна конференція? Партійний з’їзд? Що це взагалі за форма “экстренный Всеукраинский слет руководителей первичных партийных организаций ПАРТИИ РЕГИОНОВ”?! У статуті Партії регіонів такого немає.

2) Хто і як делегував цих “первинних керівників” на цей “екстрений зліт”? Зверніть увагу: організаційна структура Партії регіонів явно скопійована з КПРС. Тобто первинні організації підлягають місцевим (міським і районним), до складу яких входять. А ті, в свою чергу, входять до складу регіональних (обласних) партійних організацій. Тобто або ці первинні керівники діяли відповідно до рішення своїх місцевих і обласних парторганізацій, або вони зібралися ПОЗА своїми місцевими і обласними організаціями, що є НЕЧУВАНИМ.

2) Хто, власне, скликав цей “екстрений зліт”? Якщо це було НЕ партійне керівництво, то чому тоді це назвали зльотом ОРГАНІЗАЦІЙ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ? З’їзд організацій Партії регіонів поза волею власного керівництва? Відкритий РОЗКОЛ Партії регіонів? Куди ж поділася її хвалена партійна дисципліна?!

3) Якщо це була ініціатива політичного керівництва Партії регіонів, то чому всі повідомлення про цей захід (найраніше – від 27 січня) розміщено ВИКЛЮЧНО від імені прес-служби Харківської обласної організації Партії регіонів?

4) Чому тоді на цьому “зльоті” не було ЖОДНОГО з керівників партії?!Ну добре, голова партії пан Азаров втік до геїв у Євросоюз. Але ж у нього є аж 7 заступників + 10 членів президії політради. І жодного з них не був на цьому “зльоті”, включаючи харків’янина Шенцева.

5) Чому на цьому “зльоті” були присутні лише 2 (два) народних депутата від Партії регіонів: Царьов і Святаш?

6) Чому не вказано, скільки саме керівників тих “первичных партийных организаций” було на цьому “зльоті”? Скільки хоча б організацій вони репрезентували?

7) Як розуміти інформацію про “20 делегаций представителей областных организаций”? Від Криму, Києва та Севастополя нікого не було? Всього регіонів в Україні 27, отже, від 7 регіонів делегатів не було? До речі, скільки саме було делегатів від кожного з тих 20 регіонів і, знову ж таки, як формувалися делегації?

8) Зрозуміло, що 6000 і навіть 300 чоловік за пару годин документи не узгодять, якщо вони не були підготовлені заздалегідь. Отже, мав бути якійсь ОРГОМІТЕТ цього збіговиська, що ці документи і рішення підготував. Хто входив до складу оргкомітету цього “зльоту”? Царьов, Добкін і Кернес? А може, безпосередньо ті “представители дипломатических кругов” у штатському, що були на ньому присутні?

Шановні журналісти, уявіть собі, що, скажімо. Полтавська обласна організація “Батьківщини” або Рівненьська обласна організація “Свободи” скликали екстрений всеукраїнський з’їзд первинних організацій своєї партії через голову своїх лідерів. Що б ви написали?! – Однозначно: “СПРОБА РОЗКОЛУ У ПАРТІЇ”. Чому ж ви про подібну нечувану подію у Партії регіонів цього НЕ написали? Чому одразу кинулися лякати Україну “Новим Сєверодонецьком”?!!

Відомо, що історія повторюється у вигляді фарсу. Сєверодонецький з’їзд був з’їздом місцевих керівників і реально обраних делегатів місцевих Рад від значної частини України. Це було серйозно. Зараз же ми бачили дешевий фарс і водевіль за “трохи по-дебільному” прописаним сценарієм і парою головних клоунів української політики у головних ролях.

Вчора брав я участь у харківській ході від стадіону “Металіст” до пам’ятника Шевченку. Під час нашої досить масової ходи про якійсь там одночасний шабаш регіоналів у Харкові не згадували зовсім, а під час мітингу згадували як про чергову маячню Добкіна-Кернеса. Відчуття загрози сепаратизму, як від Кушнарьова у 2004 році, практично не було. От російського вторгнення у нас бояться. Але ж для обґрунтування такого вторгнення і Добкін з його статистами необов’язковий. Менти під час ходи, як і раніше, були нейтрально-коректними, а тітушок не було зовсім. Відкритого зіткнення з тітушками у Харкові взагалі не дуже бояться. Та й не так їх багато – і сотні бійців нема. Минулої неділі вони кидалися з бейсбольними бітами, так їх охорона Майдану відігнала ногами, ще й біти відібрала.

Так що, шановні кияни, чутки про харківські “фронт”, “народную гвардію”, “40 тисяч одних курьеров” і таке ін. СИЛЬНО перебільшені. Загальний настрій більшості у місті – скоріше нейтралітет. Тобто і Майдан не підтримують, і за Януковича не підуть. Немає у Харкові реального сепаратизму – даремно злякалися на Київському Майдані. Хоча й патріотизму не вистачає.

Отже, ігри у федералізацію – це лише ігри переляканих регіоналів, що зрозуміли свою поразку у масштабі всієї України і тепер “кидають понти”, що новій владі з ними нібито доведеться вести діалог щодо східних регіонів. – Діалог цей має полягати виключно в тому, що Добкін і К тепер (на відміну від 2005-го) “за базар ответят” по повній. Реальна підтримка більшості населення зараз є у регіоналів виключно у Криму і на Донбасі. Та й навіть там домовленості з бандюками вряд чи доцільні.

Über Nataliya Zubar 2342 Artikel
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

2 Kommentare

  1. У меня дедушка (90лет) герой ВВ просит меня спросить у Кернеса1) где он служил,если не служил то почему2) Его отчество имеет отношение к гитлеру,тоесть какого года рождения отец генадия адольфовича3)какго черта он нацепил на себя символ георгиевского креста и позорет награду за которую лично дедушка надрывался таская пулемет до Берлина.4) и тётя нарколог с 25 летним стажем интерисуется как давно товарищь на системе ,по глазам она определяет человека под кайфом с вероятностью сто процентов

Kommentare sind deaktiviert.