Михайло Притула: Як за один день позбутися зрадників і легітимно розстріляти диверсантів противника

Нє, ну просто діти малі, чесне слово!

Слухаю Турчинова і мені здається, що він приколюється, коли говорить, що офіцери зрадили і не виконують команду. Відразу видно, що чоловік в армії не служив. Не можна бути Президентом, не побувавши в стройовому підрозділі Збройних сил.

Вже давно можна було б просто забути про покидьків. За один день.

Шановний в.о. Головнокомандувача, я Вам, як полковник херовому сержанту, розповім як це робиться.

У цьому завданні є два невідомих

 • Хто саме зрадив Україну і працює на Росію
 • Бездоганне і легітимне обґрунтування кожного трупа в середовищі терористів і диверсантів.

Питання зрадників вирішується дуже просто:

Приїжджаєте у військову частину, оголошуєте шикування у стрій.

Ви напевно знаєте, що Центральний офіс СБУ – це теж військова частина?

Так от, даєте команду:  Всі, хто готовий негайно висунутися для ведення бойових дій з розвідувально-диверсійними групами – три кроки вперед.

Даєте 1 хвилину.

Всім, хто вийшов зі строю, даєте команду “направо – кроком руш в Клуб СБУ”.

Всі інші – посвідчення на стіл, всім спасибі, всі вільні. Не зважаючи на особистості, звання, заслуги, посади, сімейний стан і “надзвичайну корисність”. Далі по ієрархії. І так в кожній частині Збройних Сил. У кожному підрозділі МВС.

Всіх, хто не пройшов цей простенький тест, – на переатестацію, від роботи негайно відсторонити, в кабінет не пускати, вони шкоди принесуть більше, ніж користі.

Зрадники все одно лишаться, але їх буде не більше 1% і вони будуть виявлені дуже швидко, перевірено. Це я вам як фахівець говорю.

Питання легітимності розстрілу диверсантів противника.

Тактика дій. На територіях, захоплених терористами, живуть громадяни, які в гробу бачили Москву разом з Кремлем, не хочуть вони туди. Але й слабкості Києва не розуміють.

Робите так:  з тих, хто готовий діяти, формуєте антитерористичні загони по 10-12 осіб. Формуєте підрозділи забезпечення, штаби. Забезпечуєте всім необхідним озброєнням і відправляєте згідно з легендою і завданням. Далі все просто – дієте по звільненню заручників та затриманню терористів.

Статті 36 і 38 Кримінального Кодексу (про звільнення від відповідальності при перевищенні необхідної оборони) Вам на допомогу. Усіма ЗМІ повідомляєте – 30 хвилин на складання зброї.

Цивільному населенню відібрати у дітей макети зброї, іграшкові пістолети. Мисливську зброю сховати.

Через 30 хвилин всі, хто продовжує бути зі зброєю, підлягають затриманню. Якщо когось при затриманні уб’ють – значить уб’ють.

Захоплена міськрада? Не проблема. Після першого підірваного снаряда, після першої пущеної по райвідділу з диверсантами ракети сепаратисти розбіжаться – на смерть вони точно не підписувалися, вони не Батьківщину там захищають і не свій народ.

Війська сепаратистів

Війська сепаратистів Ось це що – НЕ цілі для снайперів? Чи у журналістів REUTERS оптика краща?

Бронетехніка

Бронетехніка Чому не знищені захоплені в української армії БМД і БТР? На вертушках немає ракет чи що? Це що за цирк? Ракета Ракета

Хто скасував вертолітні протитанкові ракети з дальністю польоту 10 км і швидкістю 610 метрів в секунду?

Наступний важливий момент. Про що Ви виступаєте? Про що??? Про що говорять прес-служба МВС? Про що говорить РНБО? Зведення з фронту? Інформаційна війна на нулі. Вас роблять як пацанів – з однієї простої причини – Ви не говорите з людьми, Ви нас не поважаєте.

Ми хочемо знати, як ми тепер будемо жити, яку країну будуємо, які вартості захищаємо. Вам що, нема чого сказати? Чого не вистачає? Компетентності чи бажання?

Це все вирішується за ОДИН ДЕНЬ. Якщо вмієш.

З повагою, полковник Михайло Притула.

P.S. Займані раніше посади – Начальник відділу СБУ, Радник Голови СБУ, Начальник УБОЗ Харківської області, начальник Управління Внутрішньої безпеки МВС. Просто зробіть як я сказав. Довго пояснювати чому саме так.

http://zbroya.info/uk/blog/3151_iak-za-odin-den-pozbutisia-zradnikiv-i-legitimno-rozstriliati-diversantiv-protivnika/ (там ще фото є)

Über Nataliya Zubar 2357 Artikel
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

8 Kommentare

 1. Как бывший пограничник – согласен на все 100%!

 2. Роздрукуйте статтю, панове доморощені “полководці”, та вручіть першим особам держави, як КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ. Видумувати нічого не потрібно, додам одне: тим, хто йде на передній рубіж –
  вчасно дайте достойну платню для підтримки сімей.

 3. Цілком згоден з Михайлом Притулою!
  Розклав усе по полочкам, навіть не треба думати про подальшу тактику уладнання конфлікту.
  Мені 51 рік, сам я з Донецька, але готовий піти під командування такого очільника, чітко та беззаперечно виконувати його накази, тому що вони логічні. Ось кого варто вибирати Президентом, або у крайньому випадку Міністром оборони України. Питання тільльки у тому, чи дослухаються до таких порад наші горе-керівники?

 4. Очень правильно, коллега. Только обозначенные мероприятия необходимо произвести в ВР, а Турчинова – на фонарь.

 5. Уже давно читая подобные статьи, разделяю и поддерживаю и жутко матерюсь. И всегда мат по одному единственному поводу: почему все годы независимости в стране командуют не патриоты и не специалисты. Ведь уже у черты находимся, а всё равно сплошное политиканство, б…дь.

 6. Ключевая фраза в статье: “…Ви не говорите з людьми, Ви нас не поважаєте…”
  От этого все проблемы. И подавляющая часть населения бунтующих областей это подсознательно понимает, а потому и существует недовольство к властям, переходящее в недоверие. Информационная война проиграна. У власти просто нет такого ресурса. Все потуги на уровне специалистов Майдана. Быстрее надо проводить работу по восстановлению Збройних Сил, приглашать тех кто хочет работать и в три шеи гнать тех кто не хочет. Тех кто противодействует – выявлять и уничтожать. Только так можно достичь результата. Посмотрите на Армию Израиля. Каждый третий дома спит с оружием, вся Армия мобилизуется в течении 24 часов. Они (население) сами регулируют где нужно военное вмешательство. У нас на любые действия уходит несколько суток. Мобильнее нужно. Ну и про суды тоже…., отдельный разговор. Почему до сих про не одного судью не привлекли к криминальной отвественности. Прецендентов была масса. Хде я Вас спрашиваю Воля Власти? Вот и получается, что все это политПиАр

Kommentare sind deaktiviert.