ОФІЦІЙНЕ звернення вболівальників Карпат.

Ми не будемо писати, що ми підтримуємо Майдан. Це ясно як Божий день.Ми звернемося до трьох різних категорій Українців.

Звернення до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
НЕ БІЙТЕСЬ – це страшно виглядає тільки по телевізору. Насправді це наше життя і наше майбутнє. Приєднуйтесь до нас! Хоч більшість з нас самих діти, але ми думаємо про наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Нас називали фашистами, нацистами, провокаторами, постійно обливали брудом в ЗМІ, але ми виховували той націоналізм, яким Ви всі зараз пишаєтеся. Перемога не могла б бути легкою, інакше ми самі її б не оцінили. І продовжували б жити так як є, тільки з іншим прізвищем вверху. Перемога хоч і ціною життів, але для кожного з можливістю змінити життя!

Звернення до депутатів та так званої опозиції.
В вівторок на сесії Верховної Ради ви маєте використати всі можливі, відомі вам, способи для того, щоб заставити регіоналів і комуняк проголосувати за імпічмент, відставку уряду і все те, що вимагає зараз Народ України. Хай це буде навіть зброя. Ми не потерпимо ваших відмовок “ми кудись вийшли” або “ми не будем порушувати закон”, ми зметемо вас як в найближчому часі нашого “закантаченого президента” і його дівчаток.
Оприлюднити це звернення до партії регіонів з трибуни ВР.
Ми три роки в державі терпимо ваш “безпрідєл”. Ми два місяці на майдані надіялися вирішити все мирно. Ми найтерплячіша нація на планеті, але коли ви не те що ігноруєте нас, але й далі обмежуєте наші права, дороги назад немає. Закликаємо вас, членів партії регіонів і комуністів, врятувати вже не душу точно, то хоча б себе і своє майно і вийти з партії сьогодні ж. Ми прекрасно знаємо, де стоять ваші маєтки, ваші машини, і що є в вашій власності. Ми вже почали спалювати ваше майно, одумайтеся! Ми простимо кожного, хто складе мандат так як це є, наприклад, з Богословською і Тарасом Чорноволом.
Будучи християнами і дотримуючись всіх Божих заповідей зазначимо одне: рабів до раю не пускають.

Звернення до всіх вболівальників України.
Нам відступати нема куди, якщо люди в житті практично не мають контактів з беркутом, то ми будемо ті наступні, яких вивезуть в ліс і напевно не кожен вернеться. Ручними законами перекреслили наш стиль життя. Всі ми об’їздили всю Україну і прекрасно знаємо, що вона єдина і ніколи не було ніякого питання Сходу і Заходу, питання про громадянську війну і не може стояти. Можлива тільки війна Українців проти бандитської влади, яка зараз і триває. Потрібно тримати напружену ситуацію як в Києві так і на місцях.

З нами Бог і Україна.

http://vk.com/wall-5726389_216581

Від Майдану – Наразі практично всі організації футбольних фанатів України встали на бік народу.

 

Acerca de Nataliya Zubar 2354 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

5 Comments

  1. Хочу вам рассказать замечательный исторический анекдот, который я очень люблю, и который служит живой иллюстрацией, почему никогда не надо вступать в переговоры с теми, кто не хочет переговариваться.

    История эта случилась в 1171 году, когда после прихода к власти императора Мануэла Комнина, Мануэль Комнин арестовал всех венецианцев в Константинополе. Вернее, на всей территории империи. Причем, не просто арестовал, а сначала сожгли генуэзский квартал, а потом обвинили в этом венецианцев и, соответственно, арестовали. То есть и генуэзцев сожгли, и венецианцев арестовали. В лучшем соответствии с правилами дворцовых интриг.

    Венеция, естественно, объявила Византии войну. Дож Виталий Микели собрал большой флот. Тогда еще не было наемников в Венеции, и этот флот был весь цвет венецианской молодежи и знати. И тут на встречу Дожу является делегация византийцев и говорит, что «мы хотим вести переговоры». Переговоры начали вестись, флот зимовал на Хеосе. Переговоры ни к чему не привели и не могли привести, потому что император не собирался договариваться – он просто ждал, пока бездействующий флот придет в негодность. Получилось даже лучше, потому что не только негодность была, но и чума. То есть цвет венецианской знати, всё венецианское войско погибло, не встретившись с противником. Ну а когда дож с уничтоженным вот этим не в бою флотом вернулся в Венецию, он еще эпидемию прихватил с собой. Дожа убила разъяренная толпа – это был единственный случай в истории Венеции. Ну, вот это маленькое простое правило: никогда не надо вести переговоры с противником, который не собирается вести переговоры всерьез.
    Источник: Новости Facenews – http://www.facenews.ua/columns/2014/187002/

Los comentarios están cerrados.