ОФІЦІЙНЕ звернення вболівальників Карпат.

Ми не будемо писати, що ми підтримуємо Майдан. Це ясно як Божий день.Ми звернемося до трьох різних категорій Українців.

Звернення до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
НЕ БІЙТЕСЬ – це страшно виглядає тільки по телевізору. Насправді це наше життя і наше майбутнє. Приєднуйтесь до нас! Хоч більшість з нас самих діти, але ми думаємо про наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Нас називали фашистами, нацистами, провокаторами, постійно обливали брудом в ЗМІ, але ми виховували той націоналізм, яким Ви всі зараз пишаєтеся. Перемога не могла б бути легкою, інакше ми самі її б не оцінили. І продовжували б жити так як є, тільки з іншим прізвищем вверху. Перемога хоч і ціною життів, але для кожного з можливістю змінити життя!

Звернення до депутатів та так званої опозиції.
В вівторок на сесії Верховної Ради ви маєте використати всі можливі, відомі вам, способи для того, щоб заставити регіоналів і комуняк проголосувати за імпічмент, відставку уряду і все те, що вимагає зараз Народ України. Хай це буде навіть зброя. Ми не потерпимо ваших відмовок “ми кудись вийшли” або “ми не будем порушувати закон”, ми зметемо вас як в найближчому часі нашого “закантаченого президента” і його дівчаток.
Оприлюднити це звернення до партії регіонів з трибуни ВР.
Ми три роки в державі терпимо ваш “безпрідєл”. Ми два місяці на майдані надіялися вирішити все мирно. Ми найтерплячіша нація на планеті, але коли ви не те що ігноруєте нас, але й далі обмежуєте наші права, дороги назад немає. Закликаємо вас, членів партії регіонів і комуністів, врятувати вже не душу точно, то хоча б себе і своє майно і вийти з партії сьогодні ж. Ми прекрасно знаємо, де стоять ваші маєтки, ваші машини, і що є в вашій власності. Ми вже почали спалювати ваше майно, одумайтеся! Ми простимо кожного, хто складе мандат так як це є, наприклад, з Богословською і Тарасом Чорноволом.
Будучи християнами і дотримуючись всіх Божих заповідей зазначимо одне: рабів до раю не пускають.

Звернення до всіх вболівальників України.
Нам відступати нема куди, якщо люди в житті практично не мають контактів з беркутом, то ми будемо ті наступні, яких вивезуть в ліс і напевно не кожен вернеться. Ручними законами перекреслили наш стиль життя. Всі ми об’їздили всю Україну і прекрасно знаємо, що вона єдина і ніколи не було ніякого питання Сходу і Заходу, питання про громадянську війну і не може стояти. Можлива тільки війна Українців проти бандитської влади, яка зараз і триває. Потрібно тримати напружену ситуацію як в Києві так і на місцях.

З нами Бог і Україна.

http://vk.com/wall-5726389_216581

Від Майдану – Наразі практично всі організації футбольних фанатів України встали на бік народу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

5 Comments on "ОФІЦІЙНЕ звернення вболівальників Карпат."

  1. Хочу вам рассказать замечательный исторический анекдот, который я очень люблю, и который служит живой иллюстрацией, почему никогда не надо вступать в переговоры с теми, кто не хочет переговариваться.

    История эта случилась в 1171 году, когда после прихода к власти императора Мануэла Комнина, Мануэль Комнин арестовал всех венецианцев в Константинополе. Вернее, на всей территории империи. Причем, не просто арестовал, а сначала сожгли генуэзский квартал, а потом обвинили в этом венецианцев и, соответственно, арестовали. То есть и генуэзцев сожгли, и венецианцев арестовали. В лучшем соответствии с правилами дворцовых интриг.

    Венеция, естественно, объявила Византии войну. Дож Виталий Микели собрал большой флот. Тогда еще не было наемников в Венеции, и этот флот был весь цвет венецианской молодежи и знати. И тут на встречу Дожу является делегация византийцев и говорит, что «мы хотим вести переговоры». Переговоры начали вестись, флот зимовал на Хеосе. Переговоры ни к чему не привели и не могли привести, потому что император не собирался договариваться – он просто ждал, пока бездействующий флот придет в негодность. Получилось даже лучше, потому что не только негодность была, но и чума. То есть цвет венецианской знати, всё венецианское войско погибло, не встретившись с противником. Ну а когда дож с уничтоженным вот этим не в бою флотом вернулся в Венецию, он еще эпидемию прихватил с собой. Дожа убила разъяренная толпа – это был единственный случай в истории Венеции. Ну, вот это маленькое простое правило: никогда не надо вести переговоры с противником, который не собирается вести переговоры всерьез.
    Источник: Новости Facenews – http://www.facenews.ua/columns/2014/187002/

  2. У Харків або в днепир їхати треба

  3. Хоробрі наші ультрас! Які Ви молодці! Слава Украіні!

  4. конституции в Украине нет.

Comments are closed.