Місія Схід: SOS Краматорськ – організація, яка найбільше допомагає переселенцям

Триває моніторинговий проект «Місія Схід», котрий відбувається в рамках Української миротворчої школи і охоплює прифронтові міста і села на сході України.

Сьогодні, у шостий  день моніторингової місії, її учасники відвідали місто Краматорськ, де взяли участь у відкритті виставки “Обличчя війни”, спілкувалися з волонтерами, представниками Донецької обласної військово-цивільної адміністрації а також штабом АТО.

Виставка світлин “Обличчя війни”, що відкрилась у приміщенні платформи Вільна Хата, виявилась такою експресивною та емоційною, що заслуговує проїхатись всією Україною та Європою.

Організація “Краматорськ-SOS” створена переселенцями з Ясинуватої, Авдіївки, Антрациту котрі працюють, не покладаючи рук, допомагаючи іншим переселенцям. З цими  самовідданими людьми, чудовими організаторами і управліцями ми запланували багато цікавих і корисних проектів в рамках Української Миротворчої Школи.

А тим часом побачив світ перший номер журналу “Миротворець”

Краматорськ.
Наша перша точка – друзі з Краматорськ-SOS. Вони самі переселенці з Ясинуватої, Авдіївки, Антрациту і працю…

Posted by Oleksandr Shevchenko on 18 серпня 2015 р.

Харків! Краматорськ нам дає фору! Шо за дєла??!!
#МісіяСхід
Рябко Василь, Dmytro Pylypets, Gleb Timoshenko, Юрий Лихота, Maria Takhtaulova

Posted by Oleksandr Shevchenko on 18 серпня 2015 р.

Нагадаємо, що «Місія Схід» триватиме до 20 серпня. На цей час її учасники побували у Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Красноармійську, Костянтинівці та Дружківці, Красному Лимані та Слов’янську

Стежте за перебігом місії у твіттері за допомогою хештегу #МісіяСхід