Місія Схід: Дніпропетровськ та Запоріжжя. Волонтерська допомога армії та нерозуміння потреби йти у владу

Сьогодні в рамках проекту Української Миротворчої Школи стартував новий моніторинговий проект «Місія Схід», який охопить, в першу чергу, найважливіші міста, розташовані по лінії фронту.

Це вже друга моніторингова поїздка на Схід України. Першою стала «Місія Донбас», яка відбулась на початку липня цього року.

Мета цієї місії полягає в оцінці проблем громад міст та сіл Сходу, підготовці стратегії сталої співпраці між українськими громадами, волонтерами, посадовцями, підприємцями та військовими Східної України та США. У місії беруть участь преставники Української Миротворчої Школи, а також Борис Потапенко (Віце-президент Ради Українських Державницьких Організацій Світу) із США та Сергій Кузан (громадський діяч та волонтер).

Сьогодні «Місія Схід» завітала до Дніпропетровська та Запоріжжя, де відбулись зустрічі з місцевими громадськими активістами.

«Місія Схід» триватиме до 20 серпня. Ви також можете стежити за перебігом місії у твіттері за допомогою хештегу #МісіяСхід

А також пропонуємо до Вашої уваги репортаж учасника місії Олексндра Шевченка з Фейсбуку.

Розпочали нашу другу моніторингову #МісіяСхід.
Перша точка за традицією – Дніпропетровськ. Цього разу з нами Борис Потап…

Posted by Oleksandr Shevchenko on 13 серпня 2015 р.

А це ще Дніпро. Прекрасні волонтери. На жаль, поки самі не хочуть до влади, навіть не до кінця розуміють потребу того. Самі про це кажуть. І це КРАЩІ ЛЮДИ. І це середня температура по палаті.
#МісіяСхід

Posted by Oleksandr Shevchenko on 13 серпня 2015 р.

#МісіяСхід
В’їхали в Запоріжжя.
Моє друге рідне місто.
Суперечливі почуття. З одного боку душа радіє, з іншого – i’m back in USSR.
Зараз будемо бачитися з активістами. Я в смятєнном передчутті…

Posted by Oleksandr Shevchenko on 13 серпня 2015 р.

Харків’яни – поржіть! Знаєте чому Ленін в Запоріжжі досі стоїть? Він важкий бронзовий, під ним зсуви ґрунту і інженерні …

Posted by Oleksandr Shevchenko on 13 серпня 2015 р.

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/