![Ізюм, Харківська область. Спортзал у зруйнованій школі №4. Фото Катерини Свід від 01 жовтня 2022.](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_3082-scaled.jpg)
Ізюмська Загальноосвітня школа №4. Після декількох авіаударів у березні, від школи, побудованої 1882 року, залишилися тільки руїни. У 2022 році вперше за свою історію школа, в якій навчалося понад 400 дітей, не відкрилась. Місцеві діти полюбляли грати на території школи у футбол, баскетбол, та, нажаль, наразі такої можливості більше немає.
Під час окупації Ізюма у Другу світову, будівля також зазнала руйнувань та була спалена.
Повернутися на сторінку РОЗЛАМ. Документальна виставка з Харкова