Навчись позитивно вирішувати конфлікти

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує набір молодих активістів на дистанційний курс «Вирішення конфліктів». Ви познайомитесь з поняттям конфлікту, історією цього поняття, бо, звісно, скільки живе людство, стільки ж живе і конфлікт. Курс завершиться темою, як же ми можемо вирішувати конфлікт, чого треба прагнути під час розв’язання та як ми себе поводимо весь цей час.

Тематика курсу буде включати наступні питання: розуміння та причини виникнення конфліктів; їх види та технології управління конфліктами; стилі та моделі поведінки у конфліктних ситуаціях.

Дистанційне навчання проходитиме на спеціалізованому сайті Чернігівського Центру Прав Людини http://aum.in.ua в рамках проекту «Зміцнення міжрегіональної молодіжної співпраці та мережування» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Протягом кількох тижнів студенти курсу отримуватимуть навчальні матеріали, підготовані фахівцями. Студенти матимуть змогу глибше ознайомитися з тими темами, які викликають для них найбільшу цікавість та матимуть можливість ставити тренеру додаткові запитання та ініціювати обговорення окремих тем Все спілкування відбуватиметься через навчальний модуль. Курс складатиметься з 5 модулів.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою тестів по кожному модулю. Питання тесту базуватимуться лише на обов’язкових матеріалах. Після успішного складання підсумкового тесту, учасники отримають Сертифікат про проходження спеціалізованого дистанційного курсу.

Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно подати анкету кандидата шляхом заповнення форми за посиланням http://goo.gl/forms/LGBaehmJN0 до 20 травня 2015 року включно. Підтвердження Вашого зарахування на курс буде надіслано Вам на вказану електронну пошту до 25 травня 2015 року включно, а також відкрито доступ до курсу.

Вимоги до кандидатів:
 бути віком від 18 до 35 років;
 взяти на себе зобов’язання брати участь у 5 модулях навчання;
 мати доступ до Інтернету;
 мати прагнення до нових знань.

Діяльність проходить в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсу звертайтеся на електронну адресу pravo@cn.relc.com або за телефоном – 0462-67-75-75. Контактна особа – Наталія Максименко.