За тиждень Рух проти банківських афер відвідав 6 міст Полтавщини

За тиждень Рух проти банківських афер вже відвідав такі міста, як : Червонозаводське, Лохвицю, Гадяч, Лубни, Пирятин та Миргород.

За тиждень Рух має відвідати усі районні центри Полтавщини, та вручити людям запрошення на з’їзд Руху проти банківських афер, який відбудеться 16 червня об 14:00 в БК турбомеханічного заводу в місті Полтава.

Ошуканих громадян України, яких реально ошукали банкіри та кредитні спілки, виявилося навіть більше ніж ми того очікували. Люди розповідають такі жахливі історії, що вже списано у кожного по два блокноти. Банки, які найбільше порушують закони мають припинити свою діяльність, по крайній мірі ми будемо цього вимагати. Поки що проводимо моніторинг. Найбільше вдаються до шахрайських дій “Приват банк” та “Надра банк” .

Бажаючих приїхати на з’їзд, дуже багато, кожен матиме змогу розповісти свою історію. На з’їзд запрошений В. Янукович, який скоріше за все не приїде, та голова Національного банку України. Представників ЗМІ буде навіть більше ніж достатньо.

Роздача листівок в Миргороді

Роздача листівок в Лубнах

More in Громадські акції, Новини
Мирно збиратися стане вільніше. Поки що – лише у Луцьку

Реагуючи на наше звернення, прокуратура опротестувала незаконний акт міської ради з питань організації і проведення мирних зібрань.

Close