![1509861_1470656196485778_1203819573_n](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/03/1509861_1470656196485778_1203819573_n-300x193.png)
Справи, представлені в книзі доводять – одна людина може не тільки перемогти в суді, але й добитися суттєвих змін в державній системі. Частина з них призвели до зміни законодавства, інші запобігли практиці порушення законодавства або міжнародних договорів. Деякі втілилися у певних реформах, інші очікують на своє втілення.
Книгу представлятимуть адвокати та представники неурядових організацій, які об’єдналися в Платформу стратегічного судового захисту для посилення зусиль у веденні важливих для суспільства справ.
Модератор: Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини
Подія у Фейсбуці – ТУТ