![З релігійної карти Тернопілля зникла ще одна парафія Московського патріархату](http://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/ca86c725838176cf88b130a671d19669_M.jpg)
В.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак підписав розпорядження про зняття з реєстрації статуту релігійної громади УПЦ с.Лішня Кременецького району.
Таке рішення прийнято відповідно до протоколу загальних зборів релігійної громади Української Православної Церкви (Московського патріархату) с.Лішня від 7 вересня 2014 року), які вирішили зняти з реєстрації їх статут, що діяв з 1991 року.
Як ми повідомляли, у вересні минулого року в селі Лішня Кременецького району Тернопільської області відбулися збори парафіяльної громади, які на порядку денному розглядали питання про перехід під омофор Української Православної Церкви Київського Патріархату.