FAQ. Якщо нижче ви не знайшли відповіді на питання, які вас муляють – пишіть їх в коментах.
Запитання 1: За якими критеріями відбиралися тренери нової поліції?
Відповідь 1: Я їх не знаю, я не була у комісії з відбору тренерів, але коли серед тренерів я бачу Ксюшу Проконову, Сашу Делеменчук, Федю Сердюка, Аню Шаригину, Зоряна Кіся, Зою Казанжи, Наталю Крестовську (вибачте, кого пропустила) – у мене нема питань щодо критеріїв.
Мій “конкурент” по курсу комунікації Василь Лефтеров – дуже фахова людина. Дуже. І якщо його вистачає на всі групи набору – я тільки рада.
але…
Чим далі вглиб – тим складніше відслідковувати рівень якості. Внаслідок чого в Херсоні вже трапився випадок, коли система нахабно не допускала “чужих”. І саме тому, якщо рівень взаємодії не покращувати, а скласти руки – система хороших тренерів виштовхне.
Запитання 2: Де можна побачити нормативний акт з цими критеріями?
Відповідь 2: Там же, де лежать нормативні акти, які описують критерії відбору викладачів для суддів, прокурорів, митників тощо.
Запитання 3: Які саме небезпеки несе ця медійна війна?
Відповідь 3: Будь яка медійна війна (принаймні зараз) спрямована на руйнування довіри.
Довіри до дійових осіб зокрема та до каналів інформації загалом. Силові структури у нас традиційно закриті, що створює безліч можливостей для інформаційних провокацій. Саме тому громадянське суспільство має допомогти новій поліції не закритися, а навпаки – ставати все більш відкритою.
Запитання 4: Як люди на пікетах зупинять її?
Відповідь 4: Коли ми кажемо про акцію на підтримку реформ, то не йдеться про пікети.
Йдеться про виразний меседж – ми разом! Ми усвідомлюємо відповідальність і готові її ділити. Ми хочемо будувати довіру. Відповідно – ми очікуємо на відкритість.
Запитання 5: За якими критеріями відбирали членів атестаційної комісії?
Відповідь 5: Критеріїв не знаю, але я пройшла відбір. Іноді варто просто спробувати
Джерело: ФБ автора
Більше про акцію в Києві на підтримку нової поліції тут.