23 липня 2022 року росіяни в черговий раз обстрілювали харківські села з артилерії. Дісталося зокрема селищу Слатине Дергачівської громади. Внаслідок обстрілів постраждали багатоповерхівки та приватні будинки, а місцеве фермерське господарство зазнало збитків. Також була зруйнована місцева загальноосвітня школа. Внаслідок атаки частина фасаду обвалилася, а стіни та дах будівлі зазнали суттєвих руйнувань. Вибухом було вибито вікна, понівечено класи та кабінети.
![Слатіне](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image7-1.jpg)
Це єдина школа в селищі. У ній також навчалися діти з кількох прилеглих сіл. Слатіне від 24 лютого до 23 квітня 2022 року знаходилося у сірій зоні. Росіяни неодноразово закидували селище ракетами, а також обстрілювали з мінометів та реактивних систем залпового вогню.
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image1-3.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image2-3.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image3-3.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image4-2.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image5-2.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image6-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image8-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image9-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image10-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image11-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image12-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image13-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image14-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image15-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image16-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image17-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image18-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image19-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image20-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image21-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image22-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image23-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image24-1.jpg)
![](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/image25-1.jpg)
Школа в селищі Слатіне. Відео Євгена Титаренка. 22 листопада 2022 року
Юлія Гуш
Публікація профінансована Інтерньюз Нетворк та ГО «ІНСТИТУТ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ» в рамках проекту “Медійна програма в Україні”