Вуличним музеєм Голодомору, котрий влаштувало ГО “Злам стареотипів” поблизу Театральної площі розпочалося в Полтаві вшанування пам’яті жертв Голодоморів.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0270-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0271-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0273-640x425.jpg)
![20141122-DSC_0267](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0267-640x425.jpg)
О 15.45 на Театральній площі розпочався мітинг-реквієм, організований Управлінням культури Полтавської ОДА.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0282-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0281-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0280-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0279-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0278-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0277-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0276-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0274-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0296-640x425.jpg)
Рівно о 16.00 учасники дійства запалили свічки пам’яті.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0297-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0302-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0303-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0304-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0305-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0306-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0307-640x425.jpg)
На мітингу-реквіємі були присутні керівники області, котрі повелися абсолютно по-європейськи: ніяких виступів, ніякого піару, просто стояли в стороні і брали участь в заході як і декілька сотень мешканців Полтави. Керівництво міста, натомість, просто проігнорувало цей день, що вже давно мене особисто перестало дивувати.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0286-640x425.jpg)
Здається, усі священники Української православної церкви Київського Патріархату були присутні на мітингу.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0293-640x425.jpg)
Українська православна церква захід проігнорувала, бо не визнає Голодомору. Натомість ось така чудова молодь цілком свідомо, не зважаючи на доволі прохолодну погоду, вшановувала загиблих.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0283-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0291-640x425.jpg)
Потім всі учасники рушили хресною ходою до Свято-Успенського кафедрального собору з духовенством на чолі.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0313-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0316-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0318-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0319-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0320-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0321-640x425.jpg)
Людей було декілька сотень. Більше того, я не пам’ятаю такої кількості людей на ході вшанування жертв Голодоморів у Полтаві. Дехто приєднувався по дорозі. Що не кажіть, а свідомість людей змінюється.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0323-640x425.jpg)
Переконаний, що ці дітлахи будуть жити в зовсім іншій Україні, бо не будуть обирати до влади промосковських політиків та хабарників. А наша задача зробити усе можливе, щоб такою Україна стала ще до того, як вони стануть виборцями.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0325-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0326-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0331-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0332-640x425.jpg)
Цього року приємно вразила велика кількість патріотичної молоді.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0348-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0334-640x425.jpg)
За традицією люди ставили лампадки на парапеті храму і прямували всередину на богослужіння.
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0339-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0340-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0341-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0342-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0343-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0345-640x425.jpg)
Біля храму був помічений народний депутат Юрій Бублик, котрий теж не піарився. А де ж пан Сергій Каплін? Чи без піару щось робити не з руки?
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0349-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0351-640x425.jpg)
![Фото Ігор Кіянчук](https://maidan.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/20141122-DSC_0358-640x425.jpg)
Для повнити картини цього дня додаю відео Полтавського громадського телебачення.
Ігор Кіянчук