Народний депутат України Юрій Стець вніс поправки до “ультраморального” законопроекту № 7132.

Портал “Право Знати” оприлюднив поправки та пропозиції народного депутата України Юрія Стеця до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі», реєстраційний № 7132.

Пан Юрій Стець пише: “З метою дотримання конституційних прав громадян, протидії цензурі, унеможливлення випадків необґрунтованого тиску на засоби масової інформації через будь-які «експертні комісії» з питань захисту суспільної моралі пропоную:”

Далі йдуть пропозиції виключити: Преамбулу законопроекту та статті 1,8,9,10,11,17,18,19.

Ці пропозиції пана Стеця перегукуються з Конституційно-правовим висновком на законопроект “Про захист суспільної моралі”, підготовленим к.ю.н. Оксаною Нестеренко та розміщеним на порталі “Право Знати”.

“Майдан” вітає ініціативу пана Юрія про виключення з законопроекту статті 11, яка фактично запроваджує цензуру в Інтернеті! Про небезпеку, яку несе в собі та стаття, ми писали в публікації “Алярм! Свободі слова в Інтернеті винесено смертний вирок!”

More in Новини, Політика, Суспільство, Верховна Рада
Стартує громадська кампанія проти обмеження свободи зібрань

Всеукраїнська ініціатива “За мирний протест!” має на меті не допустити прийняття законопроекту № 2450 «Про порядок організацій і проведення мирних...

Close