В Одесі відбулась акція «Олені за Партію Регіонів»

8 липня о 12:00 в Одесі відбулась акція – хода «Олені за Партію Регіонів».

Учасники акції пройшли ходою від кута Дерибасівської – Преображенської до Тещиного моста через Приморський бульвар. Хода пройшла з голосно лунаючим гімном «Оленi, оленi» групи ТІК та плакатами, усіляко прославляючими Януковича, Партію Регіонів і російську культуру з мовою. Прославляючи так, як вони на це заслуговують.

Під час акції були висунуті пропозиції:

1. Ввести бандитську феню регіональною мовою в держустановах відповідно до Законопроекту «Про основи державної мовної політики ». Адже там більш ніж десять відсотків вважають цю мову рідною.
2. Прийняти програми розвитку фені в регіонах. Точніше, тут скоріше мова про те щоб просто розсекретити діючі з 2010 року програми з розвитку Фені.
3. Забезпечити можливість канонічної освіти за поняттями – при наявності бажаючих, відкривати в школах класи з мовою навчання – фенею.
4. Прирівняти відсидку у в’язниці до університетської освіти, і судимість – до посади професора. Причому, за кожну судимість додавати до звання професор ще одну одну букву «ф».

Ввести орден золотого унітазу як вищу нагороду оленячої Малоросії.

Оскільки герої Західної Україн оленів обурюють – ввести нових героїв, з яких бере приклад хоча б еліта нашої країни. На підставі постійних новин про витівки представників влади та їхніх дітей ми зробили висновок, що кращий претендент на орден золотого унітазу – Андрій Чикатило.

Організатори про акцію:

«Ми довго думали про те, що велика кількість людей голосує за Партію Регіонів заради обіцянок, так чи інакше пов’язаних з російською мовою.

Російська мова настільки важлива для цих людей, що вони не помічають інших радощів покращення – у вигляді жахливої корупції, псевдореформ, спрямованих на збагачення представників влади, і банальну недалекість їх обіцянок. Змішавши все лайно, яке чиниться ПР з російською мовою, додавши трохи перцю і гумору, ми отримали образ оленя.

Олень – це не просто російськомовний громадянин. Це глибоко страждаюча від утиску своїх російськомовних інтересів людина, що живе в Україні. Причому, головною його проблемою є саме російська мова а не закон, безпека, демократія і свобода.

Людьми на вулиці акція сприймалася по-різному. Хтось реготав, хтось не розумів, про що мова, хтось обурювався.

Ми з жалем усвідомлюємо, що когось обурить ця акція … Швидше за все, тих, хто побачить в оленях себе.”

ПС. Від новинаря Майдану, який має прямий стосунок до…

чекайте завтра на продовження – одесити завтра святкуватимуть день народження Януковича. Урочисто. Радісно. Как полагаєтся.

More in Громадські акції, Новини, Події, Фоторепортаж
Меджліс кримськотатарського народу став членом «Платформи Європейської Пам’яті та Совісті»

На адресу Меджлісу кримськотатарського народу з офісу «Платформи Європейської Пам'яті та Совісті», розташованого в Празі (Чехія), надійшов лист, в якому...

Close