В Одесі відбулась акція «Олені за Партію Регіонів»

8 липня о 12:00 в Одесі відбулась акція – хода «Олені за Партію Регіонів».

Учасники акції пройшли ходою від кута Дерибасівської – Преображенської до Тещиного моста через Приморський бульвар. Хода пройшла з голосно лунаючим гімном «Оленi, оленi» групи ТІК та плакатами, усіляко прославляючими Януковича, Партію Регіонів і російську культуру з мовою. Прославляючи так, як вони на це заслуговують.

Під час акції були висунуті пропозиції:

1. Ввести бандитську феню регіональною мовою в держустановах відповідно до Законопроекту «Про основи державної мовної політики ». Адже там більш ніж десять відсотків вважають цю мову рідною.
2. Прийняти програми розвитку фені в регіонах. Точніше, тут скоріше мова про те щоб просто розсекретити діючі з 2010 року програми з розвитку Фені.
3. Забезпечити можливість канонічної освіти за поняттями – при наявності бажаючих, відкривати в школах класи з мовою навчання – фенею.
4. Прирівняти відсидку у в’язниці до університетської освіти, і судимість – до посади професора. Причому, за кожну судимість додавати до звання професор ще одну одну букву «ф».

Ввести орден золотого унітазу як вищу нагороду оленячої Малоросії.

Оскільки герої Західної Україн оленів обурюють – ввести нових героїв, з яких бере приклад хоча б еліта нашої країни. На підставі постійних новин про витівки представників влади та їхніх дітей ми зробили висновок, що кращий претендент на орден золотого унітазу – Андрій Чикатило.

Організатори про акцію:

«Ми довго думали про те, що велика кількість людей голосує за Партію Регіонів заради обіцянок, так чи інакше пов’язаних з російською мовою.

Російська мова настільки важлива для цих людей, що вони не помічають інших радощів покращення – у вигляді жахливої корупції, псевдореформ, спрямованих на збагачення представників влади, і банальну недалекість їх обіцянок. Змішавши все лайно, яке чиниться ПР з російською мовою, додавши трохи перцю і гумору, ми отримали образ оленя.

Олень – це не просто російськомовний громадянин. Це глибоко страждаюча від утиску своїх російськомовних інтересів людина, що живе в Україні. Причому, головною його проблемою є саме російська мова а не закон, безпека, демократія і свобода.

Людьми на вулиці акція сприймалася по-різному. Хтось реготав, хтось не розумів, про що мова, хтось обурювався.

Ми з жалем усвідомлюємо, що когось обурить ця акція … Швидше за все, тих, хто побачить в оленях себе.”

ПС. Від новинаря Майдану, який має прямий стосунок до…

чекайте завтра на продовження – одесити завтра святкуватимуть день народження Януковича. Урочисто. Радісно. Как полагаєтся.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут