В окрузі Мартинюка невідомі побили активістів і журналістів

В селі Ветли – батьківщині Адама Мартинюка невідомі напали на активістів Громадянського руху “Відсіч” та журналістів видання “Перець волинський” і побили їх. Молоді люди приїхали на Волинь, в округ № 23, де має намір балотуватись віце-спікер, в  рамках кампанії “Помста за розкол країни” із метою інформування місцевого населення, чому не можна голосувати за Адама Мартинюка.

Завершивши поширення листівок, активісти йшли селишем, коли до них під’їхав автомобіль – білий Фольксваген з номерними знаками АС 41 26 ВС, з якого вийшло троє чоловіків спортивної статури, які одразу почали бити активістів. Активісти повідомили про напад журналістів видання “Перець волинський”  та міліцію. Після  цього нападники намагались забрати в активістів телефони, а один розбили об асфальт, і невдовзі сіли в автомобіль та зникли з місця подій. Натомість приїхали сільська голова та дільничний міліціонер у цивільному, який відмовлявся зізнаватись в тому, що він працівник правоохоронних органів, але який опитав постраждалих і записав номер машини, також на місце подій прибули журналісти.

За декілька хвилин нападники повернулися із підкріпленням, в авто сиділо вже шестеро людей, які, не зважаючи на присутність дільничого, почали  бити і активістів і журналістів, пошкодили диктофон та намагались розбити журналістам камеру. Дільничний під час нападу втік.

Це вже другий візит активістів в округ Адама Мартинюка і село Ветли, зокрема. Поїздки в мажоритарні округи проходять  в рамках кампанії “Помста за розкол країни”, спрямованої проти депутатів, які  проголосували за скандальний законопроект Ківалова-Колесніченка “Про засади державної мовної політики”.

More in Новини
11-й день харківського мовного Майдану. Міліція забороняє тент від сонця, надійшла судова повістка.

Сьогодні купили на зібрані громадою кошти тент від сонця (шматок тканини 2х3 метри). Вже почали встановлювати його, щоб захистити людей...

Close