У логові регіоналів завалилася шляхова розв’язка, збудована до Євро 2012!

При в”їзді у місто Донецьк, перед Євро 2012 була побудована шляхова розв”язка. Пан Колесніков, який керував усіма будівельними роботами до Євро, з помпою відкрив її.

А через два місяці стало видно, що споруда тріщить по швам. Все було зроблено зі страшними порушеннями СНіПів, Держстандартів і всіх інших нормативних документів, які тільки є.
У прірву зсунулася ціла смуга дорожного руху. Зараз, як ми бачимо на фото, як її (цілу смугу) намагаються відновити. Проводяться аварійні роботи. Постає питання: А за це хтось понесе відповідальність??? Чи, як завжди, у всьому звинуватят ПАПЄРЄДНІКОВ ?

4 Comments on "У логові регіоналів завалилася шляхова розв’язка, збудована до Євро 2012!"

  1. абсолютно прогнозируеая ситуация, к сожалению не единственная, как проспект Бажана в Киеве, и не только, непрофессионализм, демагогия, ложь,ложь и ложь, страстное желание урвать кусок себе любимому пока есть возможность, а потом хоть трава не расти – повседневная политика этих деятелей у власти, или мы их скинем, или пропадем,

  2. паралельно | 06-10-2012 23:00 at 23:00 |

    аФФтар! Мне пофиг за кого ты, но у меня пожелание тебе – не пиши статьи пьяным, не путай кнопки на клавиатуре или хотя бы перечитывай статью перед тем как опубликовать её.

    • ljkhvbujhb v | 07-10-2012 09:31 at 09:31 |

      уважно дивись і слухай передвиборчу рекламу ПР, там уся “правда” про щасливе життя

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події
Почувши про те, що на місце подій їдуть журналісти та міжнародні спостерігачі, міліція залишила антиагітаційний намет у спокої

...

Close