Час діяти! Революція

Тактична програма народної революції
А).Утворювати революційні ради в кожному місті, селі, обласному та районному центрі, районах міста Києва з числа патріотів – активістів. Проводити навчання людей, роз’яснювати їм мету і програмні завдання правової революції.
Б).Прорвати інформаційну блокаду: в кожній області та містах України проводити мітинги: проголошувати декларацію про недовіру Верховній Раді і декларацію про конституційні права Народу України; поширювати документи революції: друкувати і роздавати листівки – звернення у місцях масового скупчення людей. Розклеювати листівки в під’їздах будинків, на вокзалах, в трамваях, вагонах метро. Поширювати інформацію через пошту, залізницю, незалежну пресу, Інтернет, мітинги, рекламні щити, прямі звернення до людей на вулицях.
В).Залучати союзників революції: громадські організації, політичні партії, об’єднання підприємців, студентів. Поширювати в церквах «Відкрите звернення до преосвященного Владики Святослава та усіх священників України» з метою їх сприяння у поширенні інформації серед віруючих. Особливо важливо розповсюджувати листівки – звернення серед міліції з метою залучити їх на сторону революційних сил Народу. Організувати збір коштів для друку інформаційних матеріалів.
Г).Формувати революційні сили: загони по 100 людей в населених пунктах, ВУЗ-ах і на підприємствах. Мобілізувати шахтарів, робітничі колективи, молодь, інтелігенцію, студентів. Командирами сотень бажано призначати офіцерів – колишніх військових. Налагодити систему оповіщення СМС через мобільні телефони за принципом один інформує десятьох: 1=10=100 а також встановити постійне місце і час зборів для тренувань – навчань.
Д.Слідкувати за новинами на: www.vlada-narody.com повідомляти про утворення революційних рад, подавати корисні ідеї – пропозиції через Інтернет: azbath@yahoo.ca Початок масових мирних протестів з вимогами до влади та виїзд на Київ – 24 серпня 2011р. Про порядок подальших дій в цей день та форми протесту буде повідомлено на веб – сайті в розділі Оголошення.
В результаті революції Народ України отримає справжню незалежність, найвищу владу і також :
звільнення від гніту антинародної тоталітарної системи колишнього СРСР, гарантії правового і соціального захисту громадянина, ліквідацію злочинності, корупції та соціальних проблем ; світове визнання України, як демократичної держави та вступ її до Європейського союзу; розумні справедливі закони і владу, яка діятиме в інтересах Народу; забезпечення прогресивного економічного розвитку держави: зменшення цін і податків, ріст зарплат, пенсій і соціальних виплат; право на приватизацію частки державного майна, яке не було використане внаслідок прийняття у 1992 році шахрайських законів в інтересах злодіїв юридично – непридатними депутатами Верховної Ради.
УВАГА: святий обов’язок кожного громадянина України взяти участь в революції, робити копії і розповсюджувати листівки цієї і стратегічної програм, декларації № 1, № 2, інших документів революції, які опубліковані. ПОПЕРЕДЖЕННЯ працівникам правоохоронних органів і всім ворогам українського Народу: за перешкоджання поширенню документів правової революції, за виконання злочинних наказів: затримання чи побиття учасників мирних протестів, активістів, їх переслідування чи співпрацю із злочинним режимом ви будете притягнуті до суворої відповідальності, а ваші імена занесені до чорної книги зрадників Народу України.
10 серпня 2011р Революційна рада

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Час діяти! Революція"

  1. Фигня все эта революция! Была уже в 2004, и чо? А теперь? Сменить одних гандонов на других?
    Непойду! пусть гандоны сами грызут друг друга!

  2. Эта революция это возможность на чужом горбу в ВР вьехать да и вовласть вцелом! Спасибо! но только не намоем!

Comments are closed.