Час діяти! Революція

Тактична програма народної революції
А).Утворювати революційні ради в кожному місті, селі, обласному та районному центрі, районах міста Києва з числа патріотів – активістів. Проводити навчання людей, роз’яснювати їм мету і програмні завдання правової революції.
Б).Прорвати інформаційну блокаду: в кожній області та містах України проводити мітинги: проголошувати декларацію про недовіру Верховній Раді і декларацію про конституційні права Народу України; поширювати документи революції: друкувати і роздавати листівки – звернення у місцях масового скупчення людей. Розклеювати листівки в під’їздах будинків, на вокзалах, в трамваях, вагонах метро. Поширювати інформацію через пошту, залізницю, незалежну пресу, Інтернет, мітинги, рекламні щити, прямі звернення до людей на вулицях.
В).Залучати союзників революції: громадські організації, політичні партії, об’єднання підприємців, студентів. Поширювати в церквах «Відкрите звернення до преосвященного Владики Святослава та усіх священників України» з метою їх сприяння у поширенні інформації серед віруючих. Особливо важливо розповсюджувати листівки – звернення серед міліції з метою залучити їх на сторону революційних сил Народу. Організувати збір коштів для друку інформаційних матеріалів.
Г).Формувати революційні сили: загони по 100 людей в населених пунктах, ВУЗ-ах і на підприємствах. Мобілізувати шахтарів, робітничі колективи, молодь, інтелігенцію, студентів. Командирами сотень бажано призначати офіцерів – колишніх військових. Налагодити систему оповіщення СМС через мобільні телефони за принципом один інформує десятьох: 1=10=100 а також встановити постійне місце і час зборів для тренувань – навчань.
Д.Слідкувати за новинами на: www.vlada-narody.com повідомляти про утворення революційних рад, подавати корисні ідеї – пропозиції через Інтернет: azbath@yahoo.ca Початок масових мирних протестів з вимогами до влади та виїзд на Київ – 24 серпня 2011р. Про порядок подальших дій в цей день та форми протесту буде повідомлено на веб – сайті в розділі Оголошення.
В результаті революції Народ України отримає справжню незалежність, найвищу владу і також :
звільнення від гніту антинародної тоталітарної системи колишнього СРСР, гарантії правового і соціального захисту громадянина, ліквідацію злочинності, корупції та соціальних проблем ; світове визнання України, як демократичної держави та вступ її до Європейського союзу; розумні справедливі закони і владу, яка діятиме в інтересах Народу; забезпечення прогресивного економічного розвитку держави: зменшення цін і податків, ріст зарплат, пенсій і соціальних виплат; право на приватизацію частки державного майна, яке не було використане внаслідок прийняття у 1992 році шахрайських законів в інтересах злодіїв юридично – непридатними депутатами Верховної Ради.
УВАГА: святий обов’язок кожного громадянина України взяти участь в революції, робити копії і розповсюджувати листівки цієї і стратегічної програм, декларації № 1, № 2, інших документів революції, які опубліковані. ПОПЕРЕДЖЕННЯ працівникам правоохоронних органів і всім ворогам українського Народу: за перешкоджання поширенню документів правової революції, за виконання злочинних наказів: затримання чи побиття учасників мирних протестів, активістів, їх переслідування чи співпрацю із злочинним режимом ви будете притягнуті до суворої відповідальності, а ваші імена занесені до чорної книги зрадників Народу України.
10 серпня 2011р Революційна рада

About Ярослав Сватко 331 Articles
Журналіст. Керував газетою «Шлях перемоги», яку ще у 1954 році заснував Степан Бандера. У 1995 році створив видавництво «Галицька видавнича спілка», яким керує донині. Написав кілька науково-популярних книжок на історичну тематику.

2 Comments

  1. Фигня все эта революция! Была уже в 2004, и чо? А теперь? Сменить одних гандонов на других?
    Непойду! пусть гандоны сами грызут друг друга!

  2. Эта революция это возможность на чужом горбу в ВР вьехать да и вовласть вцелом! Спасибо! но только не намоем!

Comments are closed.