Комуністи жадають від “тризубівців” максимальної компенсації за Сталіна

В Жовтневому райсуді Запоріжжя у справі щодо обезголовлення скульптури Сталіна 29 серпня дав свідчення перший секретар обкому КПУ народний депутат Олексій Бабурін.

Питання від адвокатів стосувалися переважно уточнень щодо суми збитків, заявленої комуністами. Як відомо, у матеріалах справи знаходяться два різних розрахунки: на 356 тис. грн. і на 374 тис. грн. За словами Олексія Бабуріна, суд має вирішити, які із представлених сум враховувати.

Коли адвокат Володимир Прудовський запитав, чи вважає Бабурін за необхідне стягувати з підсудних гроші, витрачені на польову кухню під час відкриття пам’ятника (а ця стаття витрат записана у довідці про нанесені “тризубівцями” збитки), комуніст відповів: «До цих сум я би навіть пил, котрий вони підняли, коли знищили пам’ятник, навіть за ці пилинки збитки написав би».

Адвокати  продовжують наполягати на необгрунтованості заявленої суми збитків і мають намір вимагати проведення бухгалтерської ревізії та будівельно-архітектурної експертизи.

Наступне засідання у справі сікачів голови Сталіна призначене на 27 вересня о 10:00.

2 Comments

  1. Це справжній театр абсурду. В Європі, у XXI сторіччі мало того, що легально діють комуністи, так вони ще й вимагають гроші з тих, хто прибрав за ними сміття у вигляді ідола на честь ката, винного у геноциді.

    Дуже погано, що за часів Ющенка КПУ не було ліквідовано. От тепер і маємо.

  2. Схоже, що комунофашисти збираються глумитися над народом України до того часу, поки нащадки всіх тих, хто загинув або постраждав від злочинів сталінізму, не зажадають від комуністів матеріальної і моральної компенсації за кожну найменшу сльозинку, за кожну втрату. А до того часу ці нелюди заради свого клятого ідола будуть продовжувати ламати людські долі.

Comments are closed.