Незалежність – дар Всевишнього!

ЗВЕРНЕННЯ
Духовного управління мусульман України «УММА»
З нагоди 20 річчя Незалежності України

Мир Вам і милість Усевишнього Аллага, дорогі земляки!
З нагоди двадцятої річниці Незалежності України щиро вітаємо всіх вас із великою милістю Всевишнього Господа, що після століть невтомної боротьби українського народу дарував свободу й незалежність.
У прагненні свободи поєдналися зусилля представників багатьох конфесій: православних і мусульман, католиків і протестантів. Немає жодного сумніву, це спільна перемога всіх патріотів, що її дав нам Господь.
Ушановуємо, пам’ятаємо й згадуємо в молитвах усіх, хто здобував незалежність, усіх хто загинув і постраждав заради нашого світлого майбутнього. Свободу, рівність перед законом і верховенство права треба обстоювати. У Священному Корані Всевишній Господь повідомляє нам: «Аллаг не змінює становища людей, доки вони самі не змінять того, що в їхніх душах» (Коран, 13:11).
Святкування славного ювілею — це чудова нагода закликати всіх співгромадян до миру, взаємоповаги й толерантності. Сила й могутність держави будується на злагоді в суспільстві. Ми закликаємо всіх поважати права співвітчизників, в тому числі й право на релігійне та духовне життя. Мусульмани України — невід’ємна частина українського суспільства. Ми любимо й цінуємо нашу країну, ми пишаємося рівнем релігійної свободи в ній, бо дуже добре знаємо, як важко нашим одновірцям у державах авторитарних.
З нагоди свята Незалежності зичимо нашій країні свободи навіки, сили, могутності, заможності й непохитності демократичних прав і свобод.
Просимо Всевишнього і Всемогутнього Аллага благословити нашу землю й наш народ!

Муфтій ДУМУ «УММА» Саід Ісмагілов
Голова ДУМУ «УММА» Ігор Карпішен

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут