В Харкові Партія регіонів вчинила наругу над Державним Прапором

За iнiцiатиивою Української Народної Партiї до Харкова привезли найбiльший Державний Прапор. Його ширина становить 30 метрів, а довжина – 45. З 14 серпня 2011 року проводиться акція «Рідний прапор нас єднає» по найбільшим містам України. Завершиться акція на День Незалежності у столиці – м. Києві.

У Харкові благородна акція, що відбулася напередодні Дня Державного Прапора супроводжувалася скандалом. Як тiльки учасники почали розгортати велике синоь-жовте полотно, члени Партiї регiонiв з обох бокiв заходилися виставляти свої намети, не даючи простору для подальшого розгортання.

Зчинився галас i бiйка. Люди, якi розгортали прапор, намагалися переконати регiоналів у тому, що вони порушують закон i не поважають державнi символи, а тi, у свою чергу кинулися на них з частинами каркасу своїх наметiв.

Врештi-решт, намет таки вдалося посунути. Але пiсля цього регiонали почали рвати Державний Прапор. Мiлiцiя на такi дiї жодним чином не реагувала. Встановити iмена та прiзвища осiб, якi ставили намети i рвали прапор, мiлiцiянти теж вiдмовились.

Крiм того, пiд час розгортання Державного Прапора на Майданi Свободи проводили репетицiю проекту «Майданс». Тобто, на всю потужнiсть грав англiйський реп i кiлька сотень пiдлiткiв пiд нього стрибали. Останнім часом використання дітей у для блокування проведення мирних зібрань громадян стало у Харкові дуже популярною “технологією” місцевої влади.

Але не зважаючи нi на що, полотнище Прапора було повнiстю розгорнуто. I бiльше сотнi мешканцiв Харкова вiд щирого серця виконали Гiмн України.

прес-служба ГО “Поступ”

За матеріалами сайту “Справжня варта”

Фото: сайт “Справжня варта”

Від прес-служби ГО “Поступ”. Зараз готується більш докладний матеріал про події з акції. Слідкуйте за оновленнями.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PTRJv1PRmr8

8 Comments

 1. Досить брехати!!! Наругу здійснили му**ки зі стягом. Нєхрен тягати по асфальту прапор України де не попаля. Без всякого офіціоза. Не підтверджуючи все це документально, мовляв – дозволено, чи ні тягати без повода цю тряпку розкрашену в цвіті державного прапора. Не доказано, що це саме державний прапор. В моєї подрузі був спортивний костюм жовто-блакитного кольорів. Це що виходить – вона надругалася над державним прапором тільки тому, що в інтимних зонах побували ці кольори?

 2. Історія прапору 30х45м. найкраще описано тут http://www.umoloda.kiev.ua/number/1722/378/60875/ \

  До того ж це єдиний дійсно державний прапор, що відповідає ознакам кольору та пропорції відношення сторін 2/3, і поки що рекордсмен!

  УНП – ГАНЬБА! за організацію розгортання, що нагадувала навмисну провокацію. Задовбало це “політичне пігмейство”. Нарешті хоч хтось сьогодні згадає про цю політичну партію.

  А колись це було З Україною в серці!, Юрій Костенко) А тепер що – прикриваючись Україною?

  Про ПР казати нема чтого, особливо про доблєсний харківський її осередок) Але якщо вони хочуть здивувати розмірами 50х70, то не жлобіться хлопці й дошийте, щоб була пропорція якась)! якщо 50м, то друга сторона має бути 75м., або відріжте – це в вас краще виходить.

 3. Просмотрел видео с флагом в 2007 году, когда объехали всю Украину, побывали в каждом областном центре, и на Тарасовой горе

  http://www.youtube.com/user/gr2007gr#p/u/49/3sQdI8yMl4o

  а особенно год 2009, когда мы были вместе под Донецкой облгосадминистрацией, а на следующий день шли с тысячами киевлян по Хрещатику

  http://www.youtube.com/watch?v=VeZ35JYFFwA

  ВСЕГДА! это было событие, ВСЕГДА! это был праздник молодежи, духа, патриотизма! и только когда к этому приложились старперы из УНП, такая скверна вышла…

 4. Скажіть, кому потрібні всі ці “панты” з таим “ганчір”ям”. Пройшовся по вулиці і спитав зустрічних, що вони по цьомму поводу думають. З сімох людей, шістьом такая показуха не потрібна. Ми і так любимо Україну, і не розуміємо марну витрату грошей. Могу дати підказку – щоб бути патріотом України, цім ідіотам, потрібно було, віддати гроші на рахунок якогось онкологичного центру (наприклад. для дітей).

 5. Дякую за найбільший прапор! Дуже сподобалося, особливо, зважаючи на поширену інформацію, що на східній Україні такі заходи дсоить рідкісне явище. Регіоналам ганьба!! Міліції ганьба!! Владі Харкова ганьба!!
  Такі заходи просто необхідні для того, щоб знати де ти живеш і хто ти за національністю. Без українців – нема України. Ще раз дякую!

 6. Символ-перевертень

  Жовто-блакитний прапор держави
  Перевернули, глузуючи, жаби.
  З нього зробили якийсь синьо-жовтий.
  Спитаєш: «Навіщо?» – почуєш «Пішов ти…»

  Що з того, що сонце горішнє від неба.
  Народе байдужий, ти квола амеба?
  Синя ж вода гасить жовте багаття,
  Символ-перевертень – це забагато!

  Прапор зіпсований – з кого питати?
  Які аргументи були в депутатів?
  Жовто-блакитний є символ навали?
  Під жовто-блакитним людей катували?

  А скільки їх вбили під тим, що червоний?
  Глухі не почують по душах їх дзвони.
  Голодомор, табори і в’язниці
  Позабували, бо пам’яттю ниці?

  Так це ж під червоним звільнили країну…
  А здали під іншим її на руїну?
  Завішаний Харків від вежі до вежі –
  Ці послуги владні є суто ведмежі?

  І знову гризуться, співаючи гімни:
  У кого найбільші – ті й найлегітимні.
  Полотнище більше – то більші заслуги?
  Чи зовсім здуріли народнії слуги?

  Дурниць наробили за ці 20 років,
  Та досі не можемо вивчить уроків,
  Що жовте – це сонячне, творче, активне,
  А синє – вологе та консервативне.

  Не синява має над жовтим довліти,
  А жовте над синім, тоді моноліти
  Собою являтимуть прапор й держава.
  Інакше неправда, і та вже іржава.

 7. ЯК ЯЙЦЯ ЖАРИТИ НА ВОГНІ ТО ЦЕ КРИМІНАЛ А ЯК ДЕРЖАВНУ СИМВОЛІКУ НИЩИТИ ТО МІЛІЦІЯ РУКИ ВМИВАЄ ЦІКАВИЙ ПІХІД.

Comments are closed.