В українській Вікіпедії оголошено Місяць Харківщини

З 22 серпня по 18 вересня 2011 р. в українській Вікіпедії проводитиметься «Тематичний місяць Харківщини» з метою покращення вже існуючих та написання нових статей про видатних уродженців і діячів, життя яких пов’язане з Харківщиною, географію та історію міст і сіл, промислові підприємства регіону, засоби масової інформації, спортивні клуби, освітні заклади, культурні та історичні пам’ятки Харківщини тощо.

Взяти участь у тематичному місяці можуть всі бажаючі, оскільки головною засадою Вікіпедії є те, що «редагувати може кожен»!

Для цього необхідно лише увійти до української Вікіпедії, зайти на існуючу статтю, знайти кнопку [ред.], і дописати додаткову інформацію про певну особу чи об’єкт, додавши при цьому посилання джерела, з яких взята ця інформація. Якщо Ви збираєтесь написати нову статтю, перевірте її наявність через пошук у Вікіпедії, і після цього сміливо пишіть.

Якщо у Вас є труднощі із редагуванням та написанням статей, ознайомтесь з інформацією, поданою тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Довідка або зверніться до більш досвідчених користувачів, які мають позначку «Готовий допомогти новачкам», список яких розміщений тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія: Користувачі,_що_допоможуть_новачкам.

Детальніше про тиждень – дивіться тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Місяць_Харківщини.

21 серпня  о 17.00 в прямому ефірі радіостанції “Нова хвиля” 91,2 FM (http://glavnoe.ua/r.html) лунатиме передача “Харківська Духовина”.
Тема: Місяць Харківщини в українській Вікіпедії (http://varta.kharkov.ua/novini/kharkiv/1085762.html)
Гості передачі: Ініціатори “Тематичного Місяця Харківщини”, активні вікіпедисти з Харкова Сергій Петров та Олександр Бахтін.

Приєднатись  до розмови, поставити свої питання можна буде за тел:
7 545 912 (код Харкова +38057)

Група “Українська Вікіпедія – Харківщина” в мережі фейсбук: http://www.facebook.com/groups/133839286708423/

Довідка. Українська Вікіпедія, http://uk.wikipedia.org, містить більше 300 тисяч статей і є найбільшою україномовною енциклопедією і найбільшим колективним твором в Україні. Щоденно в українській Вікіпедії переглядається більше мільйона сторінок. Українська Вікіпедія посідає 15-те місце серед усіх мовних розділів Вікіпедії, які пишуться більш ніж 280 мовами світу. Сайт Вікіпедії посідає  7-ме місце  в  Світі та  9-те місце в Україні за відвідуваністю.

Список існуючих статей про Харківщину у Вікіпедії дивіться тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Харківська_область.

Наразі Українська Вікіпедія скорочує розрив з норвезькою Вікіпедію, яка випереджає нашу лише на близько 1 тис. статей, тому саме Ваша стаття може не тільки надати більше інформації про Харківщину, але й вивести українську Вікіпедію на 14-те місце за кількістю статей серед усіх мовних розділів Вікіпедії.

Справжня Варта

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут