“Батьківщині” заборонили ставити намети в Дніпропетровську

Партії “Батьківщина” заборонили встановлення 40 інформаційних наметів у Дніпропетровську. Відповідне рішення за позовом виконкому Дніпропетровської міськради 14 вересня ухвалив суддя Дніпропетровського окружного адмінсуду В.В. Кальник.

У “Батьківщині” заявляють, що таким рішенням партії практично заборонили вести політичну діяльність.

Про свій намір поставити у вересні намети в 40 точках міста “Батьківщина” ще в червні повідомила міську владу.

Суддя окружного адмінсуду чомусь вважає втановлення інформнаметів масовим заходом, і вказує, що проведення таких заходів можливе лише у спеціально призначених місцях – згідно з Положенням про масові заходи. Це положення було затверджене виконкомом Дніпропетровської міськради у 2008 році. І з того часу з ним численними судами і протестами безнадійно воює громадськість – як з таким, що обмежує гарантоване Конституцією право на мирні зібрання.

Прикметно, що, наприклад, на День Незалежності палатки партії влади спокійно собі стояли біля парку ім. Глоби – там, де “Батьківщині” це робити забороняють.

“Батьківщина” може оскаржити рішення окружного аддмінсуду у встановлений законом строк. Поки що рішення суду першої інстанції не набуло чинності.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут