До уваги представників тих шкіл Луганської області, які мають свої веб-сайти!

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує завучів із навчально-виховної роботи або інших представників адміністрації школи, які координують роботу із функціонування шкільної веб-сторінки, до участі в одноденному семінарі «Як привабити благодійника за допомогою шкільного сайту».
Місце проведення – Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Орієнтовне дата – 18 жовтня 2011 р.

Семінар проводиться з метою ознайомити представників адміністрації шкіл Луганської області із досвідом функціонування розділів для партнерів та благодійників на веб-сайтах шкіл США; ініціювати практику використання шкільних веб-сайтів задля залучення додаткових ресурсів.
Семінар надасть учасникам можливість:
– дізнатися про основні напрямки використання мережі Інтернет у фандрейзинговій діяльності шкіл США;
– відвідати веб-сторінки шкіл США та ознайомитися із їх структурою та дизайном, змістовим наповненням розділів для благодійників;
– обговорити успіхи та проблеми застосування в українських реаліях досвіду шкіл США із використання Інтернет для залучення додаткових ресурсів;
– проаналізувати Інтернет-сторінку своєї школи з точки зору користувача-потенційного благодійника;
– розробити для свого шкільного веб-сайту проект розділу для благодійників.
Кожен учасник семінару отримає посібник «Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи». За результатами семінару серед учасників буде організовано обласний Інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника».

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити реєстраційну анкету-заявку та надіслати її до 01 жовтня 2011 року на електронну адресу windowLUGschool@gmail.com або поштою на адресу: СЦГІ, 30-й квартал, б.2 кв. 14, м. Луганськ, 91005. В електронному вигляді анкету-заявку можна скачати за посиланням http://totalaction.org.ua/content/do-uvahy-predstavnykiv-tykh-shkil-luhanskoji-oblasti-jaki-majut-svoji-veb-sajty
Організатори забезпечують харчуванням (кава-брейк) під час заходу та роздатковими навчальними матеріалами, а також відшкодовують витрати на проїзд тих учасників, що представляють школи не обласного центру.

Семінар є частиною проекту “Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи”, який здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Контакти: менеджер проекту Олександра Хандрамай, тел. 050 88 55 890, керівник проекту Оксана Дрєпіна, тел. 050 923 41 17.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут