Олейніков везе сім’ю за кордон через “жителей Донбасса

Бізнесмен Денис Олейніков побоюється за здоров’я своєї родини. Денис Олейніков, компанія якого друкувала футболки зі скандальним слоганом “Спасибо жителям Донбасса”, вивозить свою сім’ю за кордон.

“Я б хотів вивезти сім’ю за межі України. На те є підстави”, – написав Олейников сьогодні на своїй сторінці в Facebook.

Усього годиною раніше цієї заяви, Олейніков розмістив на YouTube відео.

У ролику він пообіцяв вийти 22 листопада на Майдан разом з 200 000 інших людей, а до цього проїхати з ярмарком своїх товарів по Україні.

Але пізніше він видалив це відео.

“Хлопці, я видалив відео”, – написав він у Facebook.

Олейніков пообіцяв, що після того, як відвезе свою сім’ю закордон, повернеться і запише нове, “ще більш зле” відео.

tochka.net вдалося розшукати видалене відео – ви зможете дивитися звернення Дениса Олейнікова.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Олейніков везе сім’ю за кордон через “жителей Донбасса"

  1. Ще не надоїло боятися??7 Це нехай ті мутанти,що при владі, емігрують подалі,а бажано, і назавжди!!! Це,що 1939-й рік вернувся.чи що??? І це все відбувається тому.що ми це дозволяємо цій владі таке витворяти. І бажано щоб ми всі це усвідомили!!!

  2. Хто вважає, що з виготувачами футболок вчинили не зовсім коректно з юридичної (чи інших) точок зору, прохання підписатися на сайті: http://www.thepetitionsite.com/195/support-the-ukrainian-company-prostoprintcom-in-being-potilically-repressed-under-the-guise-of-the/

Comments are closed.