Покращення нашого життя вже сьогодні

taxes.jpg

Офіційні дані Державної служби статистики містять інформацію про те, що кожен п’ятий громадянин отримує сьогодні місячний дохід, менший за прожитковий мінімум (911 грн.), а кількість тих, кому грошей не вистачає навіть на їжу, за півроку зросла від 13,7% до 17,5% (дані КМІС). При цьому за даними ООН, за рік, що минув, реальні доходи українців знизилися в середньому на 10%. Разом з тим, активи 100 найбагатших українців, за різними оцінками, 2010 року зросли порівняно з попереднім роком на 20–30%, тобто до $80–90 млрд, що можна співставити із двома третинами ВВП. (Стопком)

Що ж. Покращення нашого життя вже сьогодні є абсолютно очевидним. А хто того не бачить, того слід відправити лікувати зір – у санаторій для короткозорих, де вже лікувалися і лікуються мерзопакосні корупційні урядовці попередніх урядів та інші хворі опозиціонери, націоналісти, тризубівці, патріоти тощо.

Також очевидним як Божий день є те, що Україна – для людей! І ми з вами знаємо цих людей!

Тільки чорною невдячністю генетично ущербного (українського) населення можна пояснити систематичне падіння рейтингу влади, яка так сильно піклується про добробут народу.

Адже у повноцінного населення сусідньої старшобратньої країни рейтинг нічим не кращих правителів зашкалює!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут