У Луганську в приміщенні колишнього дитсадка церковники влаштували балаган.

У Луганську в приміщенні колишнього дитсадка церковники влаштували балаган.

До програми «Важливі люди» на телеканалі ІРТА, яка вийшла в ефір минулого тижня, зателефонувала луганчанка. Вона поцікавилася у заступника міського голови Луганська Олександра Ткаченка, який порядок передачі земельних ділянок релігійним закладам?

Про це пише 0642.

Телеглядача навела такий приклад. У Луганську на розі вулиць 2-а Свердлова і Мічуріна приміщення колишнього дитячого садка віддали під церкву. Колись дитсадок належав райвно.

«Двір заріс бур’яном, люди ходять по проїжджій частині, тому що неможливо пройти. У так званому церковному дворі посередині стоять білі шкіряні крісла, в яких сидять якісь молодики. А коли моя віруюча мати і сваха хотіли потрапити в храм, причому неодноразово, там висить замок. Чи не краще цю будівлю повернути райвно, оскільки садків у місті катастрофічно не вистачає? », – розповіла луганчанка.

«За яким принципом виділяється земля? Є заявка – виділили місце. Я не знаю випадків, коли відмовляли представникам різних конфесій. Ми жодного разу не передавали дитячих садів, якимось релігійним установам. Садки, які перебували в комунальній власності, не закривалися. Був такий період, коли відомчі садочки продавали . Може, йдеться про такий дитячий садок? », – так прокоментував ситуацію заступник Луганського міського голови Олександр Ткаченко.

Як повідомляв Lugansk Медіа стиль, в липні депутати Алчевської міськради винесли рішення про передачу будівлі дитячого садка у безоплатне користування на 49 років Свято-Миколаївському храму Української православної церкви Московського патріархату. Церковники планують розмістити в приміщенні дитячого садка православний навчально-виховний центр. Рішення про передачу комунальної власності викликало суперечки серед депутатів.

Відділ моніторингу
БФ” Підтримки Українських ініціатив”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут