В Одесі відновили легендарний балкон з українським орнаментом і написом “Слава Україні!”

Одеса продовжує прославляти Україну. На одному з будинків по головній вулиці міста знову замайорів легендарний малюнок. Художниця Вікторія Сибір відновила на своєму балконі український орнамент і напис «Слава Україні!».

Але витвір набув деяких змін: соняхів на малюнку стало більше, по боках картини з’явилися кетяги калини, помаранчеве тло, на якому раніше був напис «Слава Україні!», стало червоним.

Натхнення до Вікторії прийшло в ніч на 23 вересня. Щоправда без участі журналістів не обійшлося. Представники центральних телеканалів прагнули відзняти процес створення резонансного орнаменту саме зранку п’ятниці. Тому художниця вирішила пришвидшити прихід музи і до роботи приступила о 1 годині ночі. Журналісти встигли зафіксувати вже останні мазки пензля, адже на приїзд знімальної групи припала завершальна стадія створення шедевра.

Вікторія зізнається: під час роботи над картиною нею керувала «здорова злість» і сподівається, що більше відновлювати орнамент їй не доведеться. Відповіді на своє звернення з мерії художниця так і не отримала. У ньому вона просить розібратися хто дав доручення зафарбувати малюнок на її балконі та представники якої служби «навідалися» до неї 13 вересня.

Чи перейматимуться зверненням Вікторії міські чиновники у найближчі місяці – питання. Адже події минулої доби (затримали віце-мера Одеси) можуть внести корективи у роботу всього апарату.

Так балкон виглядав раніше:

А так – після 13 вересня і до сьогоднішнього дня:

Ольга ГОДОВЕНКО NOVAUKRAINA.ORG

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "В Одесі відновили легендарний балкон з українським орнаментом і написом “Слава Україні!”"

 1. Леонід | 25-09-2011 15:29 at 15:29 |

  Молодець Вікторія! Поважаю.

 2. Патріот | 26-09-2011 21:11 at 21:11 |

  Сто років міцного здоров`я цій мужній людині

 3. супер, МОЛОДЕЦЬ ХУДОЖНИЦЯ!!!!

 4. Слава Україні!!!
  Слава людям що не хочуть буди отарою!!!
  Слава вільним громадянам Одеси!!!
  Слава талановитим художникам ы особисто Выкторыъ!!!
  Молодець!!!

Comments are closed.