В. Янукович: “… спотворюються умови для розвитку підприємництва, розгорнуто боротьбу з корупцією…”

Те, що сказав громадянин Янукович на 15-й секунді цього короткого кіна,– суща правда. А вже з 20-ї секунди він знову бреше. Обмовка по Фройду?

Та ні! Це плюралізм брехні і правди в одній голові, в один і той же час (5-ть секунд різниці обумовлені специфічним устроєм мовного апарату громадянина Януковича). “Шизофрєнія, как і било сказано!”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "В. Янукович: “… спотворюються умови для розвитку підприємництва, розгорнуто боротьбу з корупцією…”"

  1. Олекса | 07-09-2011 10:02 at 10:02 |

    Чому ви вважаєте, що він обмовився? Він висловив чистісіньку правду. Дійсно, в Україні влада протягом 20 років тільки тим і займалася, щоб спотворювати умови для діяльності. Мабуть вони весь час виконували настанови кремля, щоб все так перепаскудити, щоб у людей відпали залишки бажань щось створити і виробляти. Це все робиться для того, щоб усе було москві підконтрольне і всі були від неї залежні. Інших причин важко знайти. Я, наприклад, їх не знаю. Йде спокійне планомірне систематичне знищення України та її життєздатності. Ніззя і ніпущать! Робиться одна видимість. Не просто хуцпа, а нахабна хуцпа!

Comments are closed.