Васілій Хара стверджує, що його картка для голосування може випадково проголосувати сама.

Хара стверджує, що його карточка без його відома голосує за антисоціальні закони

 

Голова ФПУ, народний депутат від Партії регіонів Василь Хара в ефірі «5 каналу» заявив, що коли він відсутній у сесійній залі Верховної Ради, його карточка для голосування без його відома голосує за антисоціальні закони.

«Когда я сам лично нахожусь в парламенте и управляю своей карточкой, я никогда не голосую за антисоциальные законы, так это было трижды по голосованию по пенсионной реформе – в конечном итоге, я вытащил свою карточку, чтобы она случайно не проголосовала. Вы же видели, что делается в зале. И когда ты находишься вне зала, я как председатель комитета, как председатель Федерации принимаю участие в очень многих мероприятиях, карточка находится в зале и она голосует, по сути, без моего ведома, если я нахожусь у зале не было ни единого случая, чтобы я за антисоциальные законы голосовал», – заявив Хара.

 

* * *

Власне пан Хара заявив про те, що картка для голосування народного депутата, яка знаходиться в пульті на робочому місці народного депутата у залі засідань Верховної Ради України може “случайно проґолосовать” без згоди на те народного депутата України.

Питання: це обмовка, чи парламентські “піаністи”,– то атракціон для ідіотів?

Пісня на тему:

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=J5_Xyrhsbss

2 Comments

  1. Хто б сумнівався що це депутат від Партії регіонів…
    Брехуни, бидло дрімуче, яке усе гребе під себе…

  2. Що за ідіотизм? Відколи це Василь – громадянин України – став ВасІлІЄм??? Панове, почитайте уважно український правопис – у ЖОДНОМУ виданні не написано, що українці мають калічити собі язика, вимовляючи УКРАЇНСЬКІ (та й російські!) імена на РОСІЙСЬКИЙ манер! Огидно, панове. Перед ким прогинаєтеся? І навіщо?
    Якщо вам справді не подобається чинний правопис, звертайтеся до Інституту української мови з пропозиціями. Навіщо ця партизанщина? Розхитати норми легше, аніж їх усталити.

Comments are closed.