Влада взяла в “обробку” нові громадські організації

Щойно, в офіс всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” (МНК) завітав працівник МВС, який повідомив, що до Генеральної Прокуратури України була подана заява від народного депутата Олександра Голуба  від КПУ з проханням порушення кримінальної справи проти ВМГО “МНК” та ВГО “МНР”.  Причиною за його словами є розпалення міжнаціональної ворожнечі. 

Нагадаємо, 14 червня, в Києві, до 120-річниці від дня народження творця ОУН – Євгена Коновальця відбувся урочистий марш, організатором якого виступили МНК та МНР. За словами нардепа Голуба, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі є заклики, які кричала молодь, а саме –  “Москалів на ножі”. Ніхто з організаторів цього не визнає.

“Дана заява є безпідставна, на нас чиниться тиск із залученням правоохоронних органів.
Хочу зауважити, що з цією заявою Голуб звернувся не відразу по факту проведення акції, щоб так би мовити припинити “розпалювання міжнаціональної ворожнечі”, а лише через 3 місяця, що свідчить про фальшивість і лицемірність даної заяви і про те, що робиться лише для того, щоб відвернути увагу від антинародної діяльності Комуністичної Партії в складі провладної коаліції” – коментує дану ситуацію голова організації Сергій Кузан.

“Вважаю дану заяву необґрунтованою та комічною. У ній більше епітетів про кровожерливу націоналістичну молодь, ніж конкретних фактів про правопорушення, яких взагалі то і не було. Той факт, що пан Голуб написав звяву через три місяці після проведення акції, свідчить про те, що її мета лише нашкодити провідним патріотичним молодіжним організаціям. Можливо це є своєрідною помстою за те, що Молодий Народний Рух та Молодіжний Націоналістичний Конгрес були позивачами до Вищого Адміністративного Суду про скасування державної реєстрації Комуністичної партії  України” – поділився враженнями Голова КМО МНР Олексій Захарченко.

Нагадаємо, Олександр Голуб, відомий своїми антиукраїнськими поглядами вже давно. Він був один з 435 депутатів, який натиснув кнопку “проти” в голосуванні за законопроект, який визнавав Голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом. І це зовсім не єдиний приклад.

Прес-служба ВМГО “МНК”
За детальною інформаціє звертайтесь: 

Катерина Аврамчук
моб.тел. 097-339-99-91,
093-289-54-40
e-mail: avramchuk.katya@gmail.com

2 Comments

  1. Виходячи з того, що КПУ є частиною п’ятої колони російського імперіалізму в Україні, не дивно, що цих покидьків так турбує діяльність українських патріотів.

  2. А все починається з Табачника. З його перекручення історії. Знаючи про діяльність загонів “псевдо-Упа”, якщо були такі вигуки, то це заслані “козачки-провокатори” Голуба – КПУ (філії КГБ-ФСБ).

Comments are closed.