«Жовта картка українській міліції: друге попередження». Далі виключення?

8 вересня в Києві та 10 містах України, зокрема Тернополі, відбулася акція «Жовта картка української міліції:друге попередження». Ця акція була ініційована активістами соціальної мережі Humanrightsactivistsinaction та випускниками освітньої програми «Розуміємо права людини».
Акція проводилась з метою підвищення рівня обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернення уваги громадськості та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками МВС України.
В Тернополі акція проводилась в школі №5, педагогічному економічному та медичному університеті. Під час акції представники відомих громадських організацій та молодіжні активісти прийшли до навчальних закладів, щоб навчити молодь захищати свої права. В рамках заходу було розповсюджено 10 000 інформаційних буклетів для молоді про права при затриманні працівниками МВС.
Акція «Жовта картка української міліції: друге попередження» – це вже друга спроба активістів вплинути на протиправні дії представників міліції по відношенню до молоді. Попередня всеукраїнська акція була проведена 1 вересня 2010 року й приурочена до Дня знань. Тоді активістам мережі випускників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» вдалося підвищити рівень обізнаності понад 18 000 студентів з 16 великих міст України та розпочати широку громадську дискусію щодо попередження неправомірних дій міліції. Долучитись до акції міг кожен бажаючий. Тож це вже друге попередження «жовтою карточкою», що ж в футболі на третій «червона», а далі виключення з поля. Чи станеться це з нашою українською міліцією, чи все таки вони почнуть грати по правилам?

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут