Автобусна поїздка на відкриття комплексу поховань вояків УПА

У травні 2011 р. благодійна ініціатива “Героїка” розпочала збір коштів для відновлення повстанських поховань на літвицькому сільському цвинтарі. У серпні 2011 р. на прохання сільського голови село відвідало Товариство пошуку жертв війни та політичних репресій “Пам’ять”. Пошуковці провели дослідні роботи, в результаті яких виявили п’ять кістяків: один жіночий (цивільна особа) та четверо військових серед яких курінний УПА Микита Скуба-”Лайдака”. На пожертви благодійників було виготовлено чотири козацькі хрести, які доправили з Черкащини на Рівненщину та встановили на могилах загиблих воїнів.

29 жовтня у с. Літвиця Дубровицького району Рівненської області відбудеться урочисте відкриття комплексу поховань воїнів УПА. Кияни мають змогу автобусом дістатися на урочисту подію.

Програма:

28 жовтня о 17:00 – відправлення з Києва (метро «Житомирська»).
28 жовтня о 23:00 – прибуття до Літвиці, ночівля в сільській хаті.
29 жовтня о 9:00 – відвідини Лайдацької гори (місце постою штабу куреня УПА), прогулянка лісом.
29 жовтня о 12:00 – урочиста церемонія відкриття комплексу поховань вояків УПА.
29 жовтня о 14:00 – відвідини повстанських поховань неподалік села. Екскурсійна програма для бажаючих (відвідини м. Дубровиця).
29 жовтня 16:30 – закриття офіційної частини. Від’їзд.

Вкладка: 160 грн. (В обидві сторони).

Зголошення приймаються до 26 жовтня (18:00) за телефоном: 066 34 21 388 (Олег).

Джерело: Героїка

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут