Азаров в Росії підписав чисті бланки документів?

Партія «За Україну!» вимагає негайно оприлюднити Угоди про зону вільної торгівлі СНД, підписану прем’єр-міністром Азаровим 18 жовтня в Росії. Про це заявив лідер партії В’ячеслав Кириленко.

Він повідомив, що направив депутатський запит на ім’я Азарова з вимогою негайно надати текст Угоди про зону вільної торгівлі СНД.

«Минув тиждень з моменту підписання Угоди про зону вільної торгівлі СНД. І за цей час ні Комітет закордонних справ Верховної Ради, ні експерти, ні економісти не бачили текст Угоди, – зазначив політик. – Складається враження, що Азаров підписав чисті бланки, на яких зараз від імені України пишеться якийсь документ».

В’ячеслав Кириленко наголосив, що підписуючи такий важливий документ, уряд не провів жодного експертного чи громадського обговорення цієї Угоди.

«Азаров і компанія весь час говорять про те, яке це буде благо для України. Але я їм хочу нагадати, що безкоштовний сир буває лише у мишоловці, тим більше, якщо цей сир кремлівський», – сказав лідер партії.

«На моє переконання, приховування тексту Угоду про створення зони вільної торгівлі СНД від українців, свідчить, що влада в черговий раз пішла на здачу національних інтересів», – переконаний він.

http://www.zaukrainu.org/articles/1191

1 Comment

Comments are closed.