ЧорКом розпочав встановлення антивладних дорожніх знаків

Сьогодні активісти Чорного Комітету розвісили біля виходів з метро та навпроти будівлі центрального відділу СБУ нові дорожні знаки з більш актуальними написами. Нові знаки містили попередження для громадян про небезпечність нашої міліції та заклики чинити спротив теперішній владі. Перехожі мали змогу побачити написи –  «Міліція вбиває», «Обережно, чиновники на дорогах», «Досить терпіти владну гниль!», «ЯНК, ПНХ!» тощо.

Мета цієї акції –  привернути увагу громадян до ситуації, що склалась в державі, та залучити всіх активних людей до організованого спротиву режимові.

“Написи на нововстановлених знаках звертають увагу громадян на нагальні проблеми нашої влади й режиму. Міліція вбиває у відділках людей, розганяє мирні демонстрації. Кортежі чиновників перекривають рух на дорогах на декілька годин. Режим озвірів і відчуває себе кастою привілейованих, що тримає у себе в рабстві ввесь народ. Такі дорожні знаки будуть встановлюватися по всій країні з метою консолідації всіх здорових сил громадян проти нинішнього режиму”- заявляє один з активістів Чорного Комітету Богдан Тицький.

Робота над цим проектом триватиме і надалі, як в Києві так і в інших містах України.