Терористи-мінери вперше висунули вимоги

В Миколаєві неспокійно. У вівторок, 4 жовтня, в 8.15, на телефон екстреного виклику міліції «102» поступило повідомлення про мінування будівель відразу двох районних судів Миколаєва — Заводського і Центрального. 

   На цей раз телефонний терорист не просто обмежився повідомленням про мінування, але і висунув вимоги: розглядати що поступають до судів справи у відведені Законом терміни.

   Закладені в будівлях судів вибухові пристрої, за словами терориста, повинні вибухнути в 17.00.  Міліція, як завжди, відреагувала оперативно: розглядати що поступають до судів справи у відведені Законом терміни. Закладені в будівлях судів вибухові пристрої, за словами терориста, повинні вибухнути в 17.00.

   Міліція, як завжди, відреагувала оперативно: обидва заміновані об’єкти були оточені, з будівель евакуйовані люди. На місце випадки прибули взривотехникі, співробітники МНС, автомобілі «Швидкій допомозі».   Ситуація ускладнювалася тим, що поряд з будівлею Центрального суду знаходиться міська школа № 7. Учнів  з школи вирішено було не евакуювати, занять не переривати.

   Єдине, що було зроблене — перекритий центральний вхід і організований вхід-вихід через запасний.   Після півтора годин роботи взривотехников на обох об’єктах вибухові пристрої виявлені не були. Приблизно у 10.15 оточення було знято, до обидва суди відновлений доступ людей.

    Заводський суд Миколаєва так і не відновив роботу. Хаотично працював Центральний суд, який заміновують регулярно.