У Керчі затримали активістів «Фронту Змін»

У Керчі затримали активістів «Фронту Змін», які інформували про акцію «Україна проти Януковича»

У понеділок, 17 жовтня, в Керчі затримано активістів Керченського «Фронту Змін» Ольгу Сімакову та Дениса Воїнова. Вони перебували в наметі «Фронту Змін» на вул. Єрьоменка, 28, інформуючи громадян про акцію «Україна проти Януковича» .

За словами одного з затриманих, який зміг коротко зв’язатися із керівником керченського осередку «Фронту Змін», близько 12.30 до них підійшли люди в цивільному і представилися співробітниками правоохоронних органів.

Не дивлячись на наявність в наметі всіх необхідних документів на проведення акції, активістів «Фронту Змін» незаконно затримали і відвезли до районного відділення міліції.

Зв’язок з ними перервався.

На даний момент у відділку міліції перебуває голова Керченської міської організації «Фронту Змін» Олександр Бурдонос. Проте зустрітися із затриманими активістами партії йому не дозволяють.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут