Вирок Тимошенко заважає євроінтеграції. Хто сказав?

Думаєте хтось з європейських політиків? Вони звісно багато чого сьогодні казали, зокрема

Євросоюз глибоко розчарований вердиктом Печерського райсуду Києва в справі екс-прем’єра України Юлії Тимошенко.

Про це заявила від імені Євросоюзу верховний представник ЄС з зовнішньої політики Кетрін Ештон, говориться в повідомленні прес-служби Євросоюзу

“Вердикт був винесений внаслідок судового процесу, який не поважає міжнародні стандарти щодо справедливого ​​, прозорого і незалежного судового процесу, до яких я неодноразово закликала у своїх попередніх заявах”, – йдеться в її декларації.

“Це, на жаль, підтверджує, що юстиція застосовується вибірково в політично мотивованих переслідуваннях лідерів опозиції і членів колишнього уряду”, – констатує Ештон.

“Це особливо розчаровує у випадку з країною, яка в даний час обіймає посаду голови Комітету міністрів Рада Європи”, – заявила вона.

ЄС закликає українську владу “забезпечити чесний, прозорий і безсторонній процес по будь-якій апеляції в справі Тимошенко й по інших судових розглядах, що мають відношення до членів колишнього уряду”, говориться в заяві.

Ештон зазначає, що ЄС реагуватиме на дії української влади в цих царинах.

“Те, як українська влада в цілому поважатиме універсальні цінності та верховенство права і, зокрема, як вона поводитиметься у цих справах, несе ризик глибоких наслідків для двосторонніх відносини ЄС – Україна, включаючи укладення угоди про асоціацію, наш політичний діалог і нашу співпрацю в ширшому плані”, – сказано в заяві.

Джерело

І все ж слова про те, що вирок Тимошенко заважає євроінтеграції сказав…. Янукович. Питаємо читачів – це він знущається чи чого?

Решение суда по экс-премьер-министру Юлии Тимошенко препятствует евроинтеграции Украины. Об этом заявилПрезидент Украины Виктор Янукович, передает корреспондентРБК-Украина.

Отметим, что ранее глава департамента информационной политики  Министерства иностранных дел Украины Олег Волошин заявил, что оглашение приговора не скажется на сроках подписания соглашения об ассоциации между Украиной и Евросоюзом.

Он сообщил, что сегодня в Брюсселе министр иностранных дел Украины Константин Грищенко встречается с руководителями внешнеполитических ведомств государств ЕС.
Один из вопросов, которые министры обсуждают, по словам Волошина, суд над Тимошенко.

“Безусловно, этот вопрос поднимается. Это не секрет, оно поднимается на встречах всех уровней, поднималось во время всех предыдущих визитов в последние несколько месяцев в Брюссель и Страсбург. Поэтому здесь ничего удивительного нет”, – сказал Волошин.

Украина надеется подписать Соглашение об ассоциации с Евросоюзом на саммите “Украина – ЕС” 15 декабря. Вместо этого, европейские политики и дипломаты неоднократно ставили под сомнение возможность ее принятия национальными парламентами и Европарламентом в условиях выборочного использования законодательства как средства давления на оппозицию в Украине.

Ранее Янукович неоднократно заявлял, что украинская власть никак не влияет на ход суда над бывшим премьером.

Джерело

 

1 Comment

  1. І чого ми так бідкаємось про це приєднання до Євросоюзу? Та хіба ж людям стане краще жити від цього? Та хіба ж Євросоюз буде буде постійно диктувати Україні, як їй жити? А якби цей придурок-проФФеСор не додумався до цих знущань над Тимошенко, хіба Європа б зважила на те, як він над власним народом знущається? Та, звичайно ж, ні. І яничари при владі будуть ще довго. Вони, як Каддафі, будуть воювати за свої крісла, бо це – міліарди до їх кишень. Точніше – на їх рахунки. І переобрати їх не можливо: не той народ. За кіло гречки, за 50 гривень кого хочеш оберуть. І чим далі, тим нарід цей дурнішає. Ну, а якщо навіть припустити таке чудо, що оберуть когось іншого, то кого? Такого ж бандюгу, або якогось пройдисвіта оберуть. І знову будуть волати, як над ними знущаються. Порядна ж людина ні за яких умов не зможе прийти до влади. По-перше, виборчий закон бандити зробили таким, щоб не те, щоб проста людина, а навіть така ж наволоч, але з іншої партії не пройшла. По-друге, у простої порядної людини немає стільки грошей, щоб забезпечити цей “прохід”. По-третє, самі ж люди її не оберуть, бо вона, бачиш, “не відома”. А обрали б якогось тесляра, водія, кухара… А юристів та економістів він би собі підібрав. Так ні ж, потрібна особистість! Відома! От і обирають з “відомих”. І дообирались до того, що їх вже й питати не будуть, кого обирати. Далі на краще не очікувати, бо сучасна культура і освіта не сприяють оздоровленню загалу.

Comments are closed.