Анонс: Про що ж все-таки мовчать енергетики і змушують мовчати інших?

Якщо Вам цікаво про що мовчать енергетики, то чекаємо на Вас 30 листопада о 18.00 в Києво-Могилянській академії, на показі фільму під аналогічною назвою: «Про що мовчать енергетики?».

Національним екологічним центром України (НЕЦУ) у 2008 році
був виданий документальний фільм «Про що мовчать енергетики?», присвячений соціальним та екологічним загрозам, пов’язаним з будівництвом гідроакумулюючих електростанцій (ГАЕС).

У фільмі зібрані факти, які спростовують міфи, пов’язані з будівництвом на Україні ГАЕС: реальні кадри будмайданчиків Дністровської та Ташлицької ГАЕС, свідчення людей, які зігнулися під тягарем некомпенсованих наслідків
будівництва, інтерв’ю із незалежними експертами, які говорять як про можливі серйозні екологічні та техногенні ризики, так і про недоцільність витрачання державних коштів на проекти будівництв 70-80-х рр.. минулого століття.

Отже, до зустрічі;)

Показ відбудеться 30.11.2011 о 18.00 в 3-213а «Києво – Могилянської академії» (за адресою Г. Сковороди, 2).

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті: http://pryroda.in.ua/zk/

За детальною інформацією звертайтесь до:
Марія
0956028606

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут