Голодомор – геноцид. пам’ятаємо 26 листопада 2011 – у Києві і по всій Україні

Дізнайся у батьків своїх батьків, чи могли вони відкрито пом’янути невинних жертв? Чи могли вони не боячись запалити свічку в пам’ять про загиблих?

Нам забороняли пам’ятати. Бо, пам’ятаючи, ми починаємо ставити запитання та шукати відповідь, а знайдена відповідь – вимагає дії.

Попри усі небезпеки, утиски та ризики, ми зберігали пам’ять: спочатку потайки, пошепки, але чимраз голосніше і відважніше.Завдяки цьому сьогодні пам’ятати простіше. І діяти – також.

Якщо тобі байдуже, якщо ти полінуєшся прийти і запалити свічку пам’яті чи хоча б поставити її на своєму вікні – це буде мовчазна згода з тими, хто спочатку організував геноцид, а потім робив усе можливе, щоб витерти його з пам’яті, і тим самим – витерти з історії цілий народ.

Тоді нас міг врятувати хліб.

Тепер нас врятує пам’ять.

Пам’ятай. Прийди. Постав свічку.

26 листопада 2011 р. о 14.00 біля ст. м. Арсенальна збір громадськості

та початок скорботної ходи для поминальних заходів на території Національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодоморів в Україні».

Прохання до учасників ходи при можливості взяти з собою свічечку.
_________________________________________________________

14-00 – в Києві від метро Арсенальна розпочнеться скорботна хода

пам’яті дітей, загиблих і ненароджених у ’32-33 роках

14-30 – розпочнеться панахида біля Національного меморіалу жертв Голодомору

16.00 – ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
_________________________________________________________
16.01 – ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ»

Сторінка події – в мережі Facebook

Відеоролик – на youtube

Більше інформації – на сайті http://holodomor33.org.ua/
Постійна сторінка новини – http://dobrovol.org/article/216/

Контакти для медіа:
history@cdvr.org.ua, тел./факс: +380 32 299-45-15,+380 63 628-68-69

До складу Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років увійшли 38 знакових постатей у науковому, мистецькому та громадському житті країни: Ольга Богомолець, В’ячеслав Брюховецький, Володимир В’ятрович, Володимир Василенко, Іван Васюник, Василь Вовкун, Анатолій Гайдамака, Дмитро Гнатюк, Петро Гончар, Іван Дзюба, Іван Драч, єпископ Євстратій (Зоря), Андрій Жолдак, Микола Жулинський, Євген Захаров, Олександр Іванків, Геннадій Іванущенко, Сергій Квіт, Андрій Когут, Роман Круцик, Ніла Крюкова, Станіслав Кульчицький, Неля Лавриненко, Олександр Максимчук, Василь Марочко, Ніна Матвієнко, Марія Матіос, Олекса Петрів, Мирослав Попович, Олег Рибачук, Стефан Романів, Євген Сверстюк, Михайло Свистович, Володимир Сергійчук, Євген Станкович, Лесь Танюк, Володимир Тиліщак, Ігор Юхновський.

About Ярослав Сватко 331 Articles
Журналіст. Керував газетою «Шлях перемоги», яку ще у 1954 році заснував Степан Бандера. У 1995 році створив видавництво «Галицька видавнича спілка», яким керує донині. Написав кілька науково-популярних книжок на історичну тематику.