Міліція вже “в’яже” жінок тільки за перебування біля Оперного театру

Ірма Крат, головний редактор газети “Свобода слова” пише:

Шановні київські журналісти, щойно до мене зателефонувала ініціативна група, яка приїхала із Донецьку із вимогою звільнити обласного прокурора за систематичне порушення закону. Троє, повністю адекватних жінок цієї групи: Наталя Шошура, Людмила Різун та Наталя Пірго, біля оперного театру по вул. Володимирівська, 50, очікували на Генерального Прокурора України Віктора Пшонку. Їх помітив консультант приймальної Президента України Кодарев Костянтин, який швидко викликав міліцію, і усіх трьох жінок щойно вкинули до автозаку та відвезли до Шевченківського РВД.

Про те, що відбувається вони щойно повідомили у телефонному режимі. Я попросила дати працівнику міліції трубочку, але він відмовився зі мною спілкуватися. Окрім цього, на численні прохання затриманих пред’явити свої документи, або ж назватися – міліція категорично відмовляється. Тому, шановні кияни, я на разі за 400 кілометрів від столиці, тому прошу вас не бути байдужими і поїхати до жінок, які вже зараз ридають на в зрив у трубку. Я ж спробую попрацювати у телефонному режимі із прокуратурою.

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=209015312508463&id=100001999876598

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Міліція вже “в’яже” жінок тільки за перебування біля Оперного театру"

  1. Українка | 30-11-2011 11:04 at 11:04 |

    це щоб навіть у сердобольних донечанок не лишилося жодного сумніву, хто є Янукович, и хто ті донецькі, що при владі.

Comments are closed.