Міліцію пікетуватимуть через затримання потерпілого в різаніні

Напомним, Как ранее сообщалось в СМИ, ночью 3 сентября в Родниковом произошла драка, которая переросла в поножовщину. В результате пострадали 5 человек (4 получили ножевые ранения, один – телесные повреждения). При этом один юноша погиб.

«Родниковские» события приобрели неожиданный поворот. Потерпевший (получивший ножевое ранение в спину) Виталий был задержан уже в качестве обвиняемого. Адвоката к нему не пустили , мотивируя тем что адвокат не может одновременно вести потерпевших и обвиняемых.

В субботу вечером в 16 00 Виталия вызвали в Главк  вместе с другим потерпевшим – Серьяном. Для якобы составления схемы расположения машин, людей и как все это происходило.

Серьяна попросили подождать в машине. Через некоторое время Виталий просит  его не ждать и что он приедет домой сам.

По словам адвоката, задержание было не законным и оснований для задержания не было. Виталий не скрывался. Приходил по каждому требованию следователя. Задержание было сделано на выходные, чтобы не было возможным обжаловать в прокуратуре. И было сделано с целью оказания психологического давления на Виталия.

В понедельник в полдень возле главка будет проведен пикет родственников и близких пострадавших в Родниковской резне ребят.

Просьба представителям СМИ  осветить как можно обширнее это незаконное задержание Виталия.

Нагадаємо, Як раніше повідомлялося в ЗМІ, вночі 3 вересня в селі Родниковому сталася бійка, яка переросла в різанину. В результаті постраждали 5 осіб (4 особи отримали ножові поранення, один – тілесні ушкодження). При цьому один хлопець загинув.

«Родниковські» події набули несподіваного повороту. Потерпілий (який отримав ножове поранення в спину) Віталій був затриманий вже в якості обвинуваченого. Адвоката до нього не пустили, мотивуючи тим що адвокат не може одночасно вести потерпілих та обвинувачених.

У суботу ввечері в 16 00 Віталія викликали в Главк разом з іншим потерпілим – Серьяном. Нібито для складання схеми розташування машин, людей і як все це відбувалося.

Серьяна попросили почекати в машині. Через деякий час Віталій просить його не чекати і що він приїде додому сам.

За словами адвоката, затримання було не законним і підстав для затримання не було. Віталій не переховувався. Приходив за кожної вимоги слідчого. Затримання було зроблено на вихідні, щоб не було можливим оскаржити в прокуратурі. І було зроблено з метою психологічного тиску на Віталія.

У понеділок опівдні біля главку буде проведений пікет родичів і близьких потерпілих в Родниковській різанині хлопців.

Прохання представникам ЗМІ висвітлити якомога ширший це незаконне затримання Віталія.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут